Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) ülkenin ‘hayat sigortası’ olduğunu söyleyen Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “31 Mart’taki seçim sonuçları her ne olursa olsun, yılmadan, karamsarlığa kapılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ülkemiz ve milletimiz için birlik ve beraberlik içerisinde üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Bu süreçte de her zamankinden daha güçlü olacağız” dedi.

Son dakika… İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya istifa ettiğini açıkladı… Antalya bu karara ateş püskürdü Son dakika… İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya istifa ettiğini açıkladı… Antalya bu karara ateş püskürdü

SÖZLER YERİNE GELECEK Mİ?

Hasan Efe Üstün (Small)-1

Yerel yönetimlerin yaptığı çalışmaları ve seçim öncesinde halka verilen sözleri yakından takip ettiklerini dile getiren Üstün, “Bir yandan acı-tatlı, cenazede düğünde halkımızı yalnız bırakmazken, diğer yandan da belediyelerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Seçim öncesi halka pek çok sözler verdiler, şunu yapacağız, bunu yapacağız, şöyle projelerimiz var, böyle projelerimiz var dediler” diyerek şöyle devam etti:

Mhp1 (Small)

DOĞRUYA DOĞRU EĞRİYE EĞRİ DERİZ

“Bakalım bu verdikleri sözlerin, projelerin hangisini yapacaklar. Ya da yapabilecekler mi? İşte halkımız adına da bunların takipçisi olacağız. Tabi yapılan doğru işler, milletin menfaatine çalışmalar olursa da, bunları da takdir etmesini biliriz. İlla sırf muhalefet olsun diye de her şeye karşı çıkmayız. Kısacası doğruya doğru, eğriye de eğri deriz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim düsturumuz, önce ülkem ve milletim, sonra partim ve bendir.”

Muhabir: SERCAN AYTIŞ