Yaz mevsiminin gelmesiyle birçok ünlü şarkıcılar Antalya'ya konser vermeye başladı. Hayranları ile buluşacak olan Sertab Erener unutulmaz bir gece yaşatmak için Antalya'ya geliyor. Peki konser nerede olacak, bilet fiyatları ne kadar, ne zaman? Performansı ve benzersin parçaları ile tanınan ünlü şarkıcı Sertab Erener sahnenin tozunu attırmaya Antalya'ya geliyor. Konsere sayılı günlerin kalmasıyla birlikte biletlerin ne kadar olduğu ve nerede olduğu araştırılmaya başlandı. Sahnedeki hünerleriyle adından sıkça söz ettiren Sertab Erener gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Kadınların acılarını anlatan ‘Troyalı Kadınlar’ tiyatrosu büyük ilgi gördü Kadınların acılarını anlatan ‘Troyalı Kadınlar’ tiyatrosu büyük ilgi gördü

Sertab Erener Konser Bileti Ne Kadar

Sertab Erener eşsiz sesiyle Antalya'yı sallamaya geliyor. Sertab Erener'in konserinin nerede olacak sorusu hayranları tarafından merak konusu oldu. Antalya'ya gelecek olan Sertab Erener'in konseri biletlerin fiyatları dudak uçuklatmasına rağmen biletler hızla tükeniyor. Peki konser nerede olacak, bilet fiyatları ne kadar, ne zaman? İşte merak edilen soruların cevapları

SERTAB ERENER KONSERİ NEREDE?

Sertab Erener Konseri Nerede

Sesiyle Türkiye'yi kasıp kavuran Sertab Erener 7 Haziran Cuma günü saat 21.00 da Antalya Açıkhava konser alanında hayranları ile bir araya gelecek. Peki konser bileti ne kadar?

SERTAB ERENER KONSER BİLETİ NE KADAR?

7 Haziran antalya açıkhava konser alanında sahne alacak olan Sertab Erener'in biletleri tükenmeye başladı. Saat 21.00 da başlayacak olan konserin en ucuz bileti 700 TL iken en pahalı bilet ise 3 bin olarak belirlendi.

Muhabir: BADE ÖNDER