Haluk Levent 7’den 70’e herkesin severek dinlediği bir şarkıcı olmuştur ve yakından takip ediliyor. Özel hayatı da merak edilen Haluk Levent’in evlilik hayatı hayranları tarafından araştırılıyor.

Daha önce evlenip boşandığı bilinen Haluk Levent’in eski eşi kim diye araştıranlar Neslin Yonarlar’ı merak ediyor. 

Buna göre, Neslin Yonarlar kimdir merak edenler için araştırdık. Detaylar haberimizde…

Neslin Yonarlar Kimdir 8

Neslin Yonarlar Kimdir?

Haluk Levent’in eski eşi Neslin Yonarlar kimdir ile ilgili araştırma yapanlar için hakkındaki bilgileri topladık. İşte, detaylar…

1978 yılında Edirne’de dünyaya gelen ve ünlü şarkıcı Haluk Levent’in eski eşi olarak tanıdığımız Neslin Yonarlar, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun olmuştur.

2004 yılında Haluk Levent ile dünya evine girdikten sonra Neslin Yonarlar tanınmaya başlamıştır. Çiftin düğünü İstanbul’da bulunan Binbirdirek Sarnıcı’nda gerçekleşmiştir ve düğüne birçok ünlü isim katılmıştır. Mutlu bir evlilik süren çiftin 2008 yılında ise bir çocukları olmuştur. 

Dilan Polat Aslen Nereli? Babası Kim? Ailesine Ne Oldu? Dilan Polat Aslen Nereli? Babası Kim? Ailesine Ne Oldu?

2017 yılına geldiğimizde ise Neslin Yonarlar ve Haluk Levent boşanma kararı almıştır ve anlaşmalı bir şekilde tek celsede boşanmışlarıdır. 

Çift boşandıktan sonra tekrar evlenip evlenmediği de araştırılıyor ve Neslin Yonarlar evli mi gibi sorular soruluyor fakat Yonarlar gözlerden uzak bir hayat yaşamaktadır bu sebeple özel hayatına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Neslin Yonarlar Nereli?

Haluk Levent’in eski eşi olan Neslin Yonarlar, Edirne’de doğup büyümüştür.

Neslin Yonarlar Kaç Yaşında?

1978 yılında Edirne’de dünyaya gelen Neslin Yonarlar, 46 yaşındadır.

Neslin Yonarlar Ne İş Yapıyor?

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun olan Neslin Yonanlar’ın şu anda ne iş yaptığı bilinmektedir. Neslin Yonarlar kimdir sorusuna detaylı bir cevap verdikten sonra diğer merak edilen konulara da yer verelim…

Neslin Yonarlar Kimdir 9

Haluk Levent Neslin Yonarlar Neden Boşandı?

Asıl adı Haluk Acil olan Haluk Levent, sık sık yaptığı yardımlarla gündeme gelse de herkes özel hayatını da merak ediyor. Hayırsever kimliği ile tanıdığımız Haluk Levent, 26 Kasım 1968 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesinde dünyaya gelmiştir. 

1992 yılından beri müzik dünyasında yer alan Rock yıldızı Haluk Levent, birçok başarılı işe imza atmıştır ve günümüzde hala sevilen aynı zamanda saygı duyulan bir sanatçıdır. Özel hayatına dair evlenip boşandığı da bilinen Haluk Levent eşinden neden ayrıldığı merak konusu oldu.

Haluk Levent ve Neslin Yonarlar 13 yıl evli kaldıktan sonra artık fikren ve ruhen uyuşmadıklarını düşünerek boşanmışlardır. 

Neslin Yonarlar Kimdir 11

Haluk Levent’in Kaç Çocuğu Var?

Haluk Levent’in Neslin Yonarlar ile olan evliliğinden Ela adında bir kız çocuğu vardır. Haluk Levent’in çocuğu Ela 2008 yılından dünyaya gelmiştir ve 16 yaşındadır.

Haluk Levent Kiminle Evli?

Haluk Levent 2004 yılında, klip setinde tanıştığı bilinen Neslin Yonarlar ile evlenmiştir. Daha sonra çift 2017 yılında boşanmıştır. Şimdilerde ise Haluk Levent evli değildir.

Muhabir: Nihat Toklu