Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevinin yıl sonu sergisini gezdi. Başkan Topaloğlu’na, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ile Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Akın eşlik etti.

Kemer Belediyesi Sergi Yağtk (3)

Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’nda düzenlenen sergide, çocukların yaptığı sanatsal çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, okul Müdürü Oya Aslantaş’tan sergiyle ilgili bilgi aldı.

Müzik Kepez’in Kalbi Dokuma ’da Attı Müzik Kepez’in Kalbi Dokuma ’da Attı

Kemer Belediyesi Sergi Yağtk (4)

Sergide, Kemer Belediyesi'nin katkıları ile hayırsever iş insanı turizmci Orduvar Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yıl içerisinde yaptığı sanatsal çalışmalar sergilendi.

Kemer Belediyesi Sergi Yağtk (1)

Başkan Topaloğlu, geleceğin teminatı öğrenciler ile selamlaşarak sohbet etti. Serginin düzenlenmesine emeği geçen öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür eden Başkan Topaloğlu, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz.

Kemer Belediyesi Sergi Yağtk (2)

Yıl içerisinde yaptıkları birbirinden değerli sanatsal çalışmaları ve etkinlikleri burada sergiliyorlar. Görülmeye değer çalışmalar var. Tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum. Yüreklerine sağlık” dedi.

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ / BÜLTEN