Ünlü Şarkıcı Doğuş'tan üzen haber böbreğinde 12 cm'lik kist tespit edildi. Bunun ardından hayranları tarafından ünlü şarkıcının hastalığı merak konusu oldu. Hastalığı ne? sorusu araştırma konusu oldu.

Dogus Sarkici

12’LİK KİST OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ünlü şarkıcı Doğuş, sağlık durumuyla ilgili yaşadığı sıkıntıyı sevenleriyle paylaştı. Yalancı, İnsafsız, Gamsız, Ağla ve Yan Yüreğim gibi hit parçalarıyla tanınan başarılı sanatçı, son dönemdeki sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurdu. Yapılan tetkikler sonucunda şarkıcının böbreğinde 12 cm'lik bir kist olduğu ortaya çıktı.

16 Nisan Survivor 4. eleme adayı belli oldu, Survivor'da 4.DOKUNULMAZLIK oyununu kim kazandı? 16 Nisan Survivor 4. eleme adayı belli oldu, Survivor'da 4.DOKUNULMAZLIK oyununu kim kazandı?

AMELİYAT OLMASI GEREKTİĞİ BELİRLENDİ

Doğuş, uzun bir aradan sonra “Biraz ara vermiştim ama sahalara geri döndüm. Azerbaycan'dan İstanbul'a döndüm, çocuklarım gidip geliyor" diyerek müzik kariyerine devam ettiğini ve hayranlarıyla yeniden buluşacağının müjdesini vermişti.

Ancak bu sevindirici haberin ardından gelen sağlık sorunu, sanatçının sevenlerini üzdü. Başlangıçta basit bir rahatsızlık şüphesiyle hastaneye başvuran Doğuş'un, yapılan kontroller sonucunda böbreğinde 12 cm'lik bir kist tespit edildiği ve acilen ameliyat olması gerektiği belirlendi.

Sarkici Dogus Resim

DOĞUŞ KİMDİR?

30 Haziran 1974'te Almanya'da doğan ve aslen Rize, İkizdereli olan Doğuş, 4 yaşına kadar Almanya'da yaşadıktan sonra ailesiyle birlikte Türkiye'ye taşındı. Genç yaşta aile içi sorunlar nedeniyle evden kaçarak zorlu bir hayat mücadelesine başladı.

Kendine 'Doğuş' adını veren sanatçı, müzik kariyerinde önemli başarılar elde etti ve Survivor yarışmasıyla adından söz ettirdi. 2014 yılında Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile evlenen Doğuş, ikiz çocuk babasıdır.Şarkıcı, şu an için tedavi altında olup, müzik dünyası ve hayranları sanatçıya acil şifalar diliyor.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ