Antalyalı vatandaşlar günlerdir kavurucu sıcaklarla boğuşuyor. Hava sıcaklıklarının 50 dereceye yaklaşması ile dışarı adım atamayan Antalyalılar bu sefer de aniden başlayan yağışlarla neye uğradığını şaşırdı. Yağışın etkisiyle birlikte şiddetli bir fırtına etkisini gösterdi. Saniyeler içinde her yer sular içinde kalırken Antalya Kütüphanesi ise şiddetli rüzgarın etkisiyle korku dolu anlara sahne oldu.

Antalya Kutuphanesi Acildi (Small)

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Yaşanan ani yağış ve şiddetli fırtınanın etkisiyle uçan Antalya Kütüphanesinin çatısı bölgede bulunan vatandaşlara şans eseri zarar vermezken bazı vatandaşlar çatının yerle bir oluşunu cep telefonu kameraları ile kaydettiler. Düşen çatıyı düştüğü bölgeden kaldırmak için olay yerine ekipler gelirken görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Antalya halkından tepki gecikmedi.

Alex Ne Kadar Maaş Alıyor? Antalyaspor’a Ne Kadara Geldi? Kariyeri ve Kupaları… Alex Ne Kadar Maaş Alıyor? Antalyaspor’a Ne Kadara Geldi? Kariyeri ve Kupaları…

Kepezkutuphane (Small)

VATANDAŞTAN İŞÇİLİK ELEŞTİRİSİ

Şiddetli fırtınanın etkisiyle Antalya Kütüphanesinin çatısının uçmasının ardından vatandaşlardan tepki dolu yorumlar geldi. Çatının yerde olduğu ve ekipler tarafından kaldırılmaya çalışıldığı görüntülere yorum yapan vatandaşlar "ucuz kurtulduk", "tebrik ederim ne kadar sağlam yapmışlar", "işçilik önemli tabi" gibi yorumlarda bulunarak yaşanan olaya tepki gösterdi.

Muhabir: SİBEL YEŞİL