Antalyaspor’un kombine fiyatları belli oldu... Antalyaspor'dan büyük indirim! Antalyaspor’un kombine fiyatları belli oldu... Antalyaspor'dan büyük indirim!

Yağlı Güreş sezonu 4. turnuvası Balıkesir Gömeç Ulubeyler Güreşleri devam ediyor. Bu yıl 3. düzenlenen güreşlere toplam 24 başpehlivan katılmıştı. İlk turu geçen Orhan Okulu, Yalçın Üncül, Ertuğrul Dağdeviren, Turan Balaban, İsmail Balaban, Menderes Saltık, Ünal Karaman, Enes Doğan, Kaan Kaya, Fatih Koyuncu, Hamza Özkaradeniz ve Recep Taslak ikinci tura kalmıştı.

Yağlı Güreşin Son 5 Yılı

DÖRT BAŞPEHLİVAN BOŞ KURA ÇEKTİ

İkinci tura kalan başpehlivanlardan Orhan Okulu, Hamza Özkaradeniz, Ertuğrul Dağdeviren ve Ünal Karaman boş kura çekerek ikinci tura kaldılar.

İKİZ GÜREŞÇİLER EŞLEŞTİ

İkinci turun en ilginç eşleşmesi İsmail Balaban ile Turan Balaban eşleşti. İsmail Balaban kardeşini yenerek çeyrek finale kaldı. Yalçın Üncel Fatih Koyuncu’yu yendi. Recep Taslak’da Kaan Kaya’yı mağlup ederek çeyrek finale kalmayı başardı. Son olarak da Enes Doğan ile Menderes Saltık eşleşti. Güreş puanlama gitti.   

ÇEYREK FİNALE KALAN BAŞPEHLİVANLAR

Orhan Okulu, Hamza Özkaradeniz, Ertuğrul Dağdeviren ve Ünal Karaman turu kurayla geçerken, İsmail Balaban, Yalçın Üncel, Recep Taslak ve Enes Doğan 2. tur güreşlerini kazanarak adlarını çeyrek finale yazdırdılar. 

Muhabir: AYŞEM SİCİM