Antalya’da nemli ve sıcak havaların etkisini göstermesi nedeniyle vatandaşlar bunaltıcı havalarla mücadele ediyor. Sıcak havaların ne zaman sona ereceğini merak eden vatandaşlar Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumunu yakından takip ediyor. Yayınlanan hava durumu raporuna göre Antalya’da sıcaklıklar etkisini artıracak. Peki Antalya’da 1 Temmuz Pazartesi günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava kaç derece olacak?

1 TEMMUZ ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 1 Temmuz Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 1 Temmuz Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 1 Temmuz (Small)

ELMALI

Elmalı’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 1 Temmuz Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 1 Temmuz Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 1 Temmuz Pazartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 1 Temmuz Hava (Small)

KEMER

Kemer’de 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 1 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 1 Temmuz Pazartesi günü az bulutlu bir havanın olması tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

SERİK

Serik’te 1 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN