Antalya’da 12 Nisan günü Tünektepe Teleferik Hattı'nda meydana gelen kazada 1 kişi yaşamını yitirmiş, 7 kişi ise yaralanmıştı. Olaydan sonra ANET’in eski genel müdürü Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklanmıştı. 11 Haziran’da hakim karşısına çıkacak olan Kocagöz bu süreci Döşemealtı L Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu olarak geçiriyor.

Teleferikte Bayram Yogunlugu (Small)

Yeni gelen rapor sonrası 6 Mayıs 2024 günü avukatları yeni bir itiraz dilekçesi hazırlayarak yeniden mahkemeye sundular. Saat 15.00'de yapılan değerlendirme sonucu Kocagöz'ün tahliye talebi reddedildi.

Antalya’da yeni yapılan projeye akın akın geldiler Antalya’da yeni yapılan projeye akın akın geldiler

Mesut Kocagoz Tutuklu Yargilaniyor (Small)

Yeniden itiraz hakkı bulunan Kocagöz'ün avukatlarının yeni bir itiraz yapıp yapmayacağı bilinmiyor. 6.Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılacak yargılanma için savcılık iddianamesini hazırlayarak teslim etmişti. Buna göre sanıklar hakkında 27'şer yıl hapis cezası istenmişti.

Teleferik Kazasii (Small)

Bir haber sitesinde yer alan habere göre Konyaaltı Tünektepe Teleferik Kazasında kabinin parçalanması sonucu düşüp hayatını kaybeden Memiş Enes Gümüş’in ailesi davadan vazgeçti.

Antalya Teleferik Kaza (Small)

Edinilen bilgilere göre, Geçtiğimiz aylarda meydana gelen ve bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği Teleferik kazası nedeni ile cezaevinde olan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’den şikâyetçi olan Memiş Enes Gümüş’in ailesi dün Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesine dilekçe ile başvuruda bulunarak şikayetlerini geri çekiktiler.

Kaynak: HABER MERKEZİ