Yıldızı Yargı dizisi ile parlayan Şükran Ovalı, 2017 yılında futbol dünyasının ünlü ismi Caner Erkin ile İtalya'nın başkenti Roma'da dünyaevine girdi. Mutlu bir evlilik süren çift, Ağustos 2018'de dünyaya gelen oğulları Mihran Ela ile ailelerini tamamladı. Ovalı, sosyal medya hesaplarından sık sık aileleriyle geçirdiği mutlu anları paylaşırken, hayranlarının da ilgisini her zaman üzerinde topluyor.

Sukranova3

Özellikle çocuklarıyla geçirdiği zamanları ve ailece yaptıkları etkinlikleri sık sık paylaşmasıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde 39. Yaşını kutlayan Şükran Ovalı, evinin bahçesinde çekildiği doğum günü pozlarına 'Ne güzel geldin 39' notunu düştü. O paylaşıma takipçilerinden beğeni yağdı.

Şükran Ovalı, sosyal medya hesabında paylaştığı gönderiyle hayranlarını büyüledi. Yaklaşık 16 binden fazla beğeni toplayan gönderisinde, lüks evi göz kamaştırdı. Ovalı'nın evi, muhteşem mimarisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İşte o ev…

Sukranova4

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?

Şükran Ovalı, 1 Nisan 1985'te İzmir'de doğdu ve çocukluğu İzmir'in Eşrefpaşa ve Bahçelievler semtlerinde geçti. İlköğretimini Mustafa Urcan İlköğretim Okulu'nda tamamladıktan sonra ortaokulu Fevzi Çakmak Ortaokulu'nda okudu. Lise eğitimini ise Göztepe'de aldı ve daha sonra oyunculuk tutkusunu gerçekleştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim gördü. 2002 yılından itibaren sinema ve dizi dünyasında adını duyurdu.

Sukranova2

Sırlar Dünyası, Aşk Yakar, Alia, Nar ve Reis gibi pek çok projede yer aldı. Ancak gerçek çıkışını, 2012 yılında Orhan Kemal'in romanından uyarlanan "Kötü Yol" dizisinde başrol oynayarak gösterdi. Ardından 2014 yılında "Şeref Meselesi" dizisindeki performansıyla da dikkatleri üzerine çekti. Ancak en büyük başarısını, 2014 yılında Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ile başrolleri paylaştığı "Paramparça" dizisindeki Psikolog Ayşe karakteriyle elde etti.

Sukran Ovali Esi Kim

Dizi, büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenirken Şükran Ovalı'nın da oyunculuk yeteneği böylelikle daha geniş kitlelere ulaştı. 2018'de ise "Vatanım Sensin" dizisinde Seher karakterine hayat vererek başarı grafiğini daha da yükseltti. Bu rolle bir kez daha izleyicilerin beğenisini kazandı ve kariyerine istikrarlı bir şekilde devam etti.

Ferdi Tayfur kızı Tuğçe ile birbirine girdi, baba kız kavgası büyüdü, babasına sitem edip menajerini suçladı Ferdi Tayfur kızı Tuğçe ile birbirine girdi, baba kız kavgası büyüdü, babasına sitem edip menajerini suçladı

ŞÜKRAN OVALI’NIN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

2009 - Kahramanlar - Ayşe Komiser

2009 - Ev - Vildan

2011 - Reis - Nazlı

2012 - Kötü Yol - Nuran Öğütçü

2014 - Cinayet - Umay Abalı

2014-15 - Şeref Meselesi - Derya

2016 - Familya - Ezgi Alagöz

2016 - Şeytan Tüyü - Neşe

2016 - Ekşi Elmalar - Safiye

2016 - Poyraz Karayel: Küresel Sermaye - Yasemin

2022 - Hazine - Zehra

2024 – Yargı – Savcı Derya

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA