Milyonları ekran başına kilitleyen Survivor All Star 2024’ün oyuncu kadrosu bir hayli güçlü. Oyuna sonradan dahil olan Begüm Yücetan’ın hayatı merak konusu oldu. Survivor meraklıları Begüm’ün hayatını merak edenler Begüm’ün hayatını araştırmaya başladı. Begüm Yücetan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Evli mi, çocuğu var mı, hangi yıl şampiyon oldu?

SURVIVOR BEGÜM KİMDİR?

Begum Yucetan Yarisma (Small)

Salih Bademci Evli Mi? Eşi İmer Özgün Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu Ne? Oynadığı Diziler Hangileri? Salih Bademci Evli Mi? Eşi İmer Özgün Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu Ne? Oynadığı Diziler Hangileri?

Peki Survivor Begüm kimdir?  Begüm Yücetan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Evli mi, çocuğu var mı, hangi yıl şampiyon oldu?

Ece Begüm Yücetan, 27 Ağustos1988 İzmir doğumlu olup ilk okulu Özel Türk Kolejinde okumuş, lise hayatını Karşıkaya Lisesi’nde tamamlamıştır.

Yüksek öğrenimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Türkçe İngilizce Mütercim Tercümanlık olarak devam ettiren Begüm Yücetan, 2 yıl okuduktan sonra okulunu yarıda bırakmak zorunda kaldı. Daha sonra Açıköğretim Fakültesinde Medya İletişimi okudu, aynı zamanda modellik yapmaktadır.

BEGÜM YÜCETAN EVLİ Mİ, ÇOCUĞU VAR MI?

Maxresdefault-1

Survivor kadrosunda yer alan Begüm Yücetan, özel hayatını gözlerden uzak yaşamakla birlikte bekar olduğu ve çocuğunun olmadığı bilinmektedir.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN