0X0 Survivorin Kivircik Bombasi Aysunun Siz Bir De Eski Halini Gorun Guzelligiyl

Herkesi ekran başına kilitleyen Survivor’da heyecan dorukta. Şok eden gelişmelerin yaşandığı Survivor’da şok gelişme yaşandı. Şok eden elemeden sonra sözler Suvivor’un performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aysu Keskin’a çevrildi. Aysu Keskin, elenmesi sonrası sosyal medyanın en çok araştırılan isimlerinden bir. Estetiksiz halini görenlerse küçük çaplı bir şok yaşadı.

0X0 Survivorin Kivircik Bombasi Aysunun Siz Bir De Eski Halini Gorun Guzelli

Veda eden Aysu şu sözleri kullandı; ''Açıkçası üzgünüm. Şu sebepten Dolayı üzgünüm, buradaki Survivor'la ilgili herkesin tabiki bir hayali var. Potaya erken girdiğimi düşünüyorum. Sbebi sakatlık da olabilir, başka bir şey de olabilir. Sonuçta buradaki hayallerim sona erdi. Her şerde bir hayır vardır. Basketbolcu Aysu Keskin, sıra dışı tarzı ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekerken, hakkında araştırma yapılması kaçınılmaz bir hal aldı. Asıl adı Saadet Aysu Keskin olan Keskin'in eski hali herkesi şaşırttı.

Instagram'da 2 milyon takipçisi bulunan fenomenin ayakları simsiyah oldu! Instagram'da 2 milyon takipçisi bulunan fenomenin ayakları simsiyah oldu!

Z P N O D O0 B2 U6D Q J Auqh8 H5 Q

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN