Survivor all Star yarışmacısı olan Sema, Yunus Emre’nin sözlerine tahammül edemeyerek Yeter artık şeklinde isyan etti. Olanlara daha fazla dayanamayan Sema, Yunus Emre ile tartışmaya girdi. Poyraz ve Atakan kavgasının ardından çıkan Sema ve Yunus Emre kavgası tepkilere neden oldu. Sema, “Daha fazla dayanamayacağım. Tamam. Yeter. Dediği lafları duyuyorsun değil mi?” şeklinde isyan ederken Yunus Emre bu sözlerin ardından “Çık git o zaman” şeklinde yanıt vermesi bardağı taşıran son damla oldu.

Sema Survivor (Small)

Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi? Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi?

ACUN ILICALI’DAN SERT ELEŞTİRİ

Ada konseyinde ise Yunus Emre ise Seda’ya “Sen bence hiç konuşma. Bu adama saygımdan burada duruyorum. Acun abi ben kafayı yiyeceğim. Ben çıksam mı?” sözlerinin ardından Acun Ilıcalı sinir patlaması yaşadı.

Acunmesutfoto

Ilıcalı, “Sen kendini nerede zannediyorsun? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Ne diyorsun sen ya? Sen ne diyorsun söylesene? Senin iflah olma şansın 0. Senin düzelme şansın 0. Bizde bu belayı çekmek zorunda zannediyorsun değil mi?” şeklinde Yunus Emre’ye rest çekti. Survivor All Star 74. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN