Survivor All-Star'da geçen hafta adrenalin yine tavan yaptı ve nefes kesen mücadeleyi Mavi Takım kazanarak haftanın galibi oldu. Ancak, kazananın belirlenmesiyle birlikte Kırmızı Takım'da gerilim de arttı. Üçüncü eleme adayı belirlenirken yaşananlar oldukça dikkat çekiciydi.

6624347763198A575D9Bba2D.jpg

Mücadele sırasında Berna ile Merve arasında yaşanan çekişmede, Berna maçı kıl payı kaybedince büyük bir sinir krizi geçirdi. Elindeki sopaları sağa sola savurarak duygularını kontrol etmekte güçlük çeken Berna, ancak bir süre sonra sakinleşebildi. Bu sırada karşı takımdan Özgür, Berna'nın davranışlarına tepki göstererek onu sakin olmaya çağırdı. Berna'nın tepkisi ise oldukça sert oldu ve tartışma anları yaşandı.

20 yaş büyük sevgilisi ile 5 yıllık ilişkisini bitiren İnci Taneleri’nin Dilber’i Hazar Ergüçlü kimdir? 20 yaş büyük sevgilisi ile 5 yıllık ilişkisini bitiren İnci Taneleri’nin Dilber’i Hazar Ergüçlü kimdir?

6624360A63198A575D9Bba35.Jpg

3. GİTME ADAYI BELLİ OLDU

Konseyde yapılan oylamada ise Kırmızı Takım'dan en çok oyu alan Aleyna üçüncü gitme adayı oldu. Nagihan ve Merve ise birer oy alırken, Aleyna 5 oy alarak adaylığa layık görüldü. Böylelikle Berna ve Damla'nın ardından üçüncü eleme adayı olarak Aleyna belirlendi.

6624352363198A575D9Bba31.Jpg

Aleyna, konseyde kısa bir konuşma yaparak, uzun süredir yuvadan uzak kaldığını ve stresli günlerin tekrar başladığını ifade etti. SMS oylamasının sonuçlanmasını beklediklerini ve herkesin kimin aday olabileceğini kestirebildiğini söyledi. Ayrıca, diğer rakibi için umutlarını dile getirerek, güzel bir düello geçirmeyi umduğunu ifade etti.

Survivor All-Star'da heyecan her geçen hafta artıyor ve adaylık yarışı giderek kızışıyor. Dördüncü eleme adayı ise pazartesi günü belli olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ