Temmuz ayında birbirinden farklı gösterime girecek olan yapımlar, vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Seyirciler, bu filmlerin başrollerinde yer alacak ünlü isimlerin performanslarından da büyük keyif alacaklar. Sinema salonlarının kapılarını aralayacak olan bu yapımlar, izleyicileri büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak. İşte Temmuz ayında çıkacak olan yapımların listesi...

Çılgın Hırsız 4
1-  ÇILGIN HIRSIZ 4 

Konusu: Gru ve Lucy ile kızlarının - Margo, Edith ve Agnes - Gru ailesinin yeni üyesi, babasına eziyet etmeye kararlı Gru Jr.’ı kucaklarına almasıyla yeni bir bölüme başlıyor. Gru, yeni bir düşman olan Maxime Le Mal ve onun çekici ama tehlikeli kız arkadaşı Valentina ile karşı karşıya kalır ve ailece kaçmak zorunda kalırlar.
Türü: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2024

Antalya Havalimanı’nda Antalya’nın halleri mest etti Antalya Havalimanı’nda Antalya’nın halleri mest etti

Merhamet Hikayeleri Sinema
2-  MERHAMET HİKAYELERİ 

Konusu: Lanthimos’un senaryosunu Köpek Dişi ve The Lobster'da işbirliği yaptığı Efthimis Filippou ile birlikte yazdığı Merhamet Hikâyeleri, farklı öyküler anlatan "üç parçalı bir masal" olarak tanımlanıyor. Hkâyeler, hayatının kontrolünü ele geçirmeye çalışan çaresiz bir adamı, denizde kaybolan karısının geri döndüğünü ancak farklı biri gibi göründüğünü fark eden bir polis memurunu ve özel yeteneklere sahip birini bulmaya kararlı bir kadını izliyor.
Türü: Komedi, Dram
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz
Oyuncular: Emma Stone, Margaret Qualley, Jesse Plemons

Rizk'in Oğulları 3
3- RİZK'İN OĞULLARI 3

Konusu: Rizk’in Oğulları temiz bir başlangıç için eski dünyalarını geride bırakarak; araba galerisi işletme hayallerini gerçeğe dönüştürmek isterken eski düşmanlar "Sakr" ve "Şerbeeni" iş başındadır. Galeriyi havaya uçurarak Rizk'in oğullarını derin bir mali yük altına sokarlar ve Rizk’in Oğulları için temiz bir hayat hayalleri tuzla buz olur. Bu esnada imkansız gibi görünen bir görevin karşılarına çıkması ile dertlerinden kurtulma şansına sahip olduklarını düşünürler. Ancak artık eski ve bilindik düşmanlarla değil, yeraltı dünyasının en kötü şöhrete sahip suçlusu "Sultan El Ghoul"la karşı karşıya olduklarının farkında değillerdir.
Türü: Komedi, Aksiyon
Vizyon Tarihi:  5 Temmuz
Oyuncular: Ahmed Ezz, Amr Youssef, Asmaa Galal

Horizon An American Saga4- HORİZON: AN AMERICAN SAGA - CHAPTER 1

Konusu: Film, Amerika’nın batısındaki İç Savaş öncesi ve sonrasını kapsayan 15 yıllık bir dönemi birçok farklı karakterin gözünden anlatıyor.
Türü: Dram, Western
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2024
Oyuncular:  Kevin Costner, Abbey Lee, Sienna Miller

Azabı Marid Düğün
5- AZABI MARİD: DÜĞÜN

Konusu:  Geçmişte mazlum bir kızın günahına giren erkekler, kızın nenesi tarafından lanetlenir ve gizemli bir şekilde hepsi kayıplara karışır. Bu olaydan kırk yıl sonra, bu ailede yaşayan son erkek çocuğu, hiçbir şey bilmeden ailesiyle köye tatil yapmak için gelir fakat lanet hala sürmektedir
Türü: Korku
Vizyon Tarihi: 5 Temmuz 2024
Oyuncular:  Ayşe Kaya, Gözde Hiçsanmaz, Eylül Fahriye Mete

Kasırgalar6-  KASIRGALAR

Konusu: 1996 yılında gösterime giren ve dünya genelinde 494,6 milyon dolar hasılata ulaşan Twister'ın bağımsız bir hikâyeyi konu edinen devam filmi, hortumların muazzam gücünü tahmin etmeye ve muhtemelen ehlileştirmeye çalışmak için bir araya gelen iki farklı ekibin hikâyesini anlatıyor.
Türü:  Macera, Gerilim, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 12 Temmuz 
Oyuncular:  Glen Powell, Daisy Edgar-Jones, Anthony Ramos

Muhabir: BADE ÖNDER