Oyunculuk kariyerine başladığı günden beri dikkatleri üzerine çeken Çağlar Ertuğrul, Blu TV'nin "Prens" dizisinin ikinci sezonu için heyecanlı. Ertuğrul, muhabirlerle yaptığı röportajda jön rolüne bakışını açıkladı.

Çağlar1

ÇAĞLAR ERTUĞRUL YENİ DİZİSİ İLE GELİYOR

Televizyon ve sinema dünyasında başarılı işlere imza atan Çağlar Ertuğrul, Giray Altınok'un yönettiği "Prens" dizisinin ikinci sezonunda gemici rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Ertuğrul, jön kimliğini reddettiği açıklamasıyla dikkat çekti.

Çağlar5

"Prens" dizisinin ikinci sezonu için geri sayım başladı ve Çağlar Ertuğrul'un katılımıyla heyecan daha da arttı. Oyuncu, Blu TV'nin düzenlediği tanıtım etkinliğinde jön rollerine olan bakışını paylaştı ve karakterine odaklanmayı tercih ettiğini belirtti.

Şevval Sam’ın oğlu Taro Emir Tekin kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor Şevval Sam’ın oğlu Taro Emir Tekin kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor

Çağlar6

JÖN YAKIŞTIRMASINA AÇIKLAMA YAPTI

Çağlar Ertuğrul, Blu TV'nin "Prens" dizisinin ikinci sezonunun tanıtımında rol aldı ve muhabirlerle buluştu. Oyuncu, jön kimliğiyle ilgili yaptığı açıklamayla farklı bir perspektif sundu ve karakter odaklı yaklaşımını vurguladı. Dikkatleri üzerine toplayan oyuncu

Çağlar3

"Jön kavramı eski Yeşilçam'a dayanan Kadir İnanır, Cüneyt Arkın ve Tarık Akan gibi isimlerin Türk Sineması, sanatı ve kültüründe çok büyük yerleri var. Onların topluma bir sorumluğu vardı. Sonrasında diziler hayatımıza girince böyle kişiler yaratıldı ve sıfatlar eklendi bana da deniyor. Eğer böyleysem büyük sorumluluğu var. Ben jönüm diye gezmiyorum. Bana toplum veriyor bunu bende layık olmaya çalışıyorum" diye belirtti.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA