Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen World Travel Market Fuarı'nda jet2 ve jet2holidays yetkilileriyle tanıtım protokolü imzalamıştı. Firma yetkilileriyle yapılan anlaşma gereği sosyal medyalar dahil Londra’da reklam panolarında ve otobüslerde Kemer tanıtıldı. Yapılan bu anlaşmayla Türkiye’ye 2 milyonun üzerinde turisttin gelmesi hedefleniyor.

Atatürk’ün ölmeden önce Antalya için savaşmayı göze aldığını biliyor muydunuz? Ulu Önder Antalya için yeniden üniforma giymişti! Atatürk’ün ölmeden önce Antalya için savaşmayı göze aldığını biliyor muydunuz? Ulu Önder Antalya için yeniden üniforma giymişti!

23889 Kemer Belediyesi Ile Hello Otel Arasinda Tanitim Anlasmasi

TÜRKİYE’YE BAĞLILIK ARTIYOR

İki markanın, İngiltere'deki 10 havalimanından haftalık 186'ya varan uçuşla bu yaz Türkiye'ye 2 milyon yolcu taşımayı hedeflediğinin belirttiği yazıda şu sözlere yer verildi:

Kemer350Biningilizturist

“Yaz öncesi dönemde tatilini Türkiye'de geçirmek isteyen müşterilerden güçlü talep alıyoruz. Her zaman olduğu gibi İngiltere'deki yedi üssümüzden Antalya ve Dalaman'a ekstra kapasite ekleyerek yanıt vermekte hızlı olduk. Bu genişleme, Türkiye'ye olan bağlılığımızı daha da güçlendiriyor.”

Kemer E Rus Turist Akini Basladi H1793 F869E

KEMER’DE HEDEF 150 BİN TURİST

Yaptığı çalışmalarla Kemer’e gelen turist sayısında artış yaşandığını söyleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer'i en iyi şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Kemer'in pazar payı arttı. Geçen sene Kemer'e 70 bin İngiliz misafir geldi ve bu sene 150 bin civarında İngiliz misafir bekliyoruz. Kemer Belediyesi olarak tanıtımdan kaçmıyoruz. Sözleşmemizi yaptık. Kemer hak ettiği yerlere gelecektir. Kemerimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi. 

Muhabir: YAPRAK ÖZER