Ünlü çiftin aşkları dolu dizgin devam ederken, Alina Boz eşi Umut Evirgenin doğum günü sosyal medyadan kutlaması dikkatlerden kaçmadı. Bunun üzerine hayranları tarafından Umut Evirgen kimdir, kaç yaşında, kiminle evli, Alina Bozla doğum gününü kutladı soruları merak konusu oldu. İşte detaylar. 

Umut Evirgen Kimdir Alina Boz

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Ünlü oyuncu Alina Boz, mutlu bir evliliğe adım attığı Umut Evirgen'in doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımla kutladı. 2 Aralık'ta düzenlenen nikahları ile gündem olan çift, Umut Evirgen'in 34. yaşını birlikte geçirdi. Alina Boz, eşinin yeni yaşını 4,6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından duygusal bir mesajla kutladı.

Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti

Dogum Gnu Umut Evirgen

ROMANTİK POZLAR AŞK KOKTU

Boz, doğum günü paylaşımında çiftin birlikte çekilmiş romantik pozlarını takipçileriyle paylaştı. Hikayeler bölümünden yapılan paylaşıma eklediği "İyi ki doğdun sevgilim" mesajıyla duygularını ifade etti. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan bu romantik kutlama, takipçilerinden yoğun ilgi gördü

Alina Boz ve Umut Evirgen'in aşk dolu pozları, çiftin birbirlerine duydukları sevgiyi ve uyumu yansıtmasıyla beğeni topladı. Ünlü çiftin sıcacık anları, hayranlarını duygulandırdı ve sosyal medyada konuşulan konular arasına girdi.

Umutevirgen Dogum Gunu

MERAK KONUSU OLDU

Umut Evirgen'in doğum günü kutlamasıyla birlikte çiftin mutlu birlikteliği, magazin dünyasında da geniş bir yer buldu. Takipçiler, Boz'un paylaşımına olumlu yorumlar yaparak çifte mutluluklar diledi.

Alina Boz ve Umut Evirgen, sosyal medyadaki samimi paylaşımlarıyla ve birbirlerine duydukları sevgiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Genç çiftin romantik anları, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ