Yağlı Güreşlerde heyecan devam ediyor. 2 Haziran’da Gaziantep Şahinbey İlçesi’nde yağlı güreşler sona ermişti. CW Enerji Ligi’nin ikinci ayağı da olan güreşleri Ali Balaban kazanmış ve lig liderliğini de ele geçirmişti. Yağlı güreşlerdeki büyük heyecan devam ediyor.

Haftanın ilk organizasyonu Balıkesir İvrindi’de gerçekleşecek. 21. İvrindi Akçalören Yağlı Güreşleri gerçekleşecek. Güreşlere çok sayıda ünlü başpehlivan katılacak.

GEÇTİĞİMİZ YIL MEHMET YEŞİL YEŞİL KAZANMIŞTI

Geçtiğimiz yıl yapılan 20. İvrindi Akçalören Yağlı Güreşleri’ni finalde Kürşat Şevki Korkmaz’ı mağlup eden Mehmet Yeşil Yeşil kazanmıştı. İsmail Balaban ile Ali Yanatma’da kürsü yapmışlardı.

2024 Balıkesir Gönen Güreşleri ne zaman, hangi başpehlivanlar katılıyor? Canlı yayın var mı? Megastar bayramda sahada olacak! 2024 Balıkesir Gönen Güreşleri ne zaman, hangi başpehlivanlar katılıyor? Canlı yayın var mı? Megastar bayramda sahada olacak!

Orhan Okulu Ismail Balaban Gures (Small)

HANGİ BAŞPEHLİVANLAR KATILACAK ?

Toplamda güreşler 15 başpehlivan katılacak.  21. İvrindi Akçalören Yağlı Güreşleri’ne katılacak başpehlivanlar şunlar:

“Ertuğrul Dağdeviren, Mustafa Taş, Orhan Okulu, Yusuf Can Zeybek, Recep Kara, Hüseyin Gümüşalan, Osman Aynur, İsmail Koç, Enes Doğan, Hamza Köseoğlu, Seçkin Duman, Kürşat Şevki Korkmaz, Nedim Gürel, Serdar Yıldırım, Tanju Gemici.” Akçalören Er Meydanı’nda yapılacak olan güreşler Tek Rumeli TV’den canlı olarak yayınlanacak.

8 HAZİRAN’DA KIZIKLI GÜREŞLERİ

Güreş heyecanı Balıkesir Burhaniye’de 8 Haziran 2024 günü devam edecek. Burhaniye Belediyesi’nin düzenlediği ve bu yıl 8. kez gerçekleştirilecek olan Burhaniye Kızıklı Yağlı Pehlivan Güreşleri Kızıklı Mahallesi'nde bulunan er meydanında yapılacak..

Bu güreşlere de Yusuf Can Zeybek, Cengizhan Şimşek, Fatih Atlı, İsmail Koç, Osman Aynur, Serhat Gökmen, Ertuğrul Dağdeviren gibi ünlü başpehlivanlar kol bağlayacak.

Ali Gurbuz Gures (Small)

AYNI GÜN AKHİSAR GÜREŞLERİ YAPILACAK

8 Haziran’da Manisa 564. AKhisar Çağlak Yağlı Güreşleri yapılacak.  Güreşlere çok sayıda ünlü başpehlivan katılacak. Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Orhan Okulu gibi başpehlivanlar katılacak. Geçtiğimiz yıl yapılan güreşleri Ali Gürbüz’ü finalde yenen Ertuğrul Dağdeviren kazanmıştı. Organizasyonu Tek Rumeli TV yayınlayacak.

PAZAR GÜNÜ HEYECAN BURSA’DA SÜRECEK

Bu yıl 62. Düzenlenecek olan Nilüfer Çalı Güreşleri Bursa’da yapılacak. Bu güreşlere de çok sayıda ünlü başpehlivan kol bağlayacak. Geçtiğimiz yıl güreşler finalde İsmail Balaban’ı mağlup eden İsmail koç altın kemere ulaşmıştı.

Muhabir: AYŞEM SİCİM