Kan Çiçekleri dizisi Kanal 7’ye ait olan yeni bir yapımdır. Oyuncu kadrosunda ise Yağmur Yüksel (Dilan) ve barış Bektaş gibi oyuncular barındırmaktadır. Kan davası teması ile ekranlarda yer alan dizinin yönetmeni ise Ömer Baykul şeklinde. Peki, Kan Çiçekleri Dilan kimdir? Ne tür bir rolde oynuyor? İşte hem dizideki rolüne hem de gerçek yaşam tarzına dair tüm detayları sizin için topladık…

Yagmur Yuksel Kimdir

Kan Çiçekleri Dilan Kim?

Kan Çiçekleri Dilan kimdir sorusu, diziyi izleyen herkesin aklına mutlaka gelmekte. Hikayede Hanife ile Seyit’in üvey kızı olarak karşımıza çıkan Dilan’ın kendi ailesi yoktur. Üvey annesi Hanife, onu hiç sevmez. Seyit’in zeytin suçunu üstüne alan Dilan’ın babası ise kızına bakması için onu kendisine emanet etmiştir. Bu aile ile büyüyen Dilan yurt dışında okuyabilmek için eline bir fırsat eline geçirmiştir. Ancak tam istediği okula kavuşacak iken bu hayali suya düşer.

Hasım olan Karabey ailesi, kızın üvey babası olan Seyit Demir’i bulur ve Dilan bu ailenin reisi olan Baran ile evlenmek durumunda kalır. Çünkü töreye göre Baran’ın can almaması için düşman aileden bir kızla evlenmesi gerekmektedir. Bu sayede ortadaki kan davası sona erecektir. Ortadaki çekişme sona ersin diye Dilan ve baran zorla evlendirilir. Yağmur Yüksel’e ek olarak dizi kadrosunda yer alan diğer isimler ise Barış Bektaş, Dilek Güler, Berkay Çınar, Yılmaz Ulutaş, Selinay Taşol ve Nalan Örgüt şeklindedir.

Kan Çiçekleri Dilan Gerçek Adı

Bazı kullanıcılar Kan Çiçekleri Dilan kimdir sorusuna rolü icra eden oyuncu ile cevap bulmak isteyecektir.  Kan Çiçekleri Dilan gerçek adı Yağmur Yüksel'dir. Genç yaşında rağmen adından sıkça bahsettiren Yüksel oldukça doğal bir performans sergilemesiyle dikkat çekmiştir. İlk kez ekran deneyimi yaşadığı Kan Çiçekleri dizisinde oynadığı Dilan karakteri ile seyircinin sevgisini kazanmıştır. Bu yapımda hayat verdiği genç kız, üvey ailesi tarafından zorla düşman aile evlendirilir. Başrol arkadaşı ise Barış Aktaş’tır. Şimdi de Kan Çiçekleri'nin Dilan'ı Yağmur Yüksel kimdir nerelidir, bu bilgileri aktaralım...

Yagmur Yuksel Kimdir 4

Yağmur Yüksel Kimdir?

Yağmur Yüksel Amasya’da 20 Ocak 2022 tarihinde dünyaya gelmiştir. Her ne kadar Amasyalı olsa da İstanbul’da büyümüştür ve hala aynı şehirde yaşamaktadır. İş birliği olan şirket ise BC Menajerlik Ofisi şeklindedir. Lisansını oyunculuk üzerine tamamlamasıyla Kanal 7’nin Kan Çiçekleri dizisi ile profesyonel kariyer hayatına adım atmıştır. Oyunculuğuna ek olarak paramedik eğitimi de alan Yüksel bu anlamda sağlık alanındaki bilgisiyle dikkat çekmektedir. Sanat dünyasının yanı sıra kendi sektöründe de bir geleceği olmasını istediğini belirtmiştir. Kan Çiçekleri Dilan kimdir bilgilerini verdikten sonra diğer ayrıntılara geçelim…

Yağmur Yüksel Nereli?

Hayatı İstanbul’da geçen Yağmur Yüksel Amasyalıdır. Amasya’nın Merzifon ilçesinde doğan güzel oyuncu eğitim hayatını İstanbul’da geçirmiştir. Çıkışını yaptığı proje ise Kan Çiçekleri olmuş ve Barış Aktaş ile başrolü paylaşarak ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. Güzel oyuncu hakkında en çok aratılan sorgulardan biri de Kan Çiçekleri Dilan kaç yaşında olmuştur. Şimdi bu detayları açıklayalım…

Aldatmak dizisi final mi yapacak, final tarihi açıklandı mı, kaçıncı bölümde final olacak? Aldatmak dizisi final mi yapacak, final tarihi açıklandı mı, kaçıncı bölümde final olacak?

Yagmur Yuksel Kimdir 5

Yağmur Yüksel Kaç Yaşında?

Yağmur Yüksel 20 Ocak 2022 doğumlu olmakla beraber günümüzde 22 yaşındadır. Burcu ise Kova’dır. Genç yaşına rağmen izleyici tarafından rolüne dair övgü dolu sözler almıştır. Hatta Kan Çiçekleri Dilan Baran şeklinde sosyal medyada diziye ait pek çok görsel paylaşılmaktadır. Sektörde adından bahsettirmeye başlayan Yağmur Yüksel’i seyirciler başka projelerde de görmek istemektedir.

Kan Çiçekleri Dilan Boyu Kaç?

Kan Çiçekleri Dilan kimdir sorusu kapsamında izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri de sevdikleri oyuncunun boy bilgisidir. Yağmur Yüksel boyu 163 cm’dir. Dizideki partneri Barış Baktaş yani Baran ile olan uyumu ise gözlerden kaçmamıştır. Bu anlamda eleştirmenlerden de tam not almıştır.

Yagmur Yuksel Kimdir 6

Sıkça Sorulan Sorular

Kan Çiçekleri'nin Dilan'ı Yağmur Yüksel kimdir sorusunun yanı sıra diğer merak edilenler de aşağıdaki gibidir.

Kan Çiçekleri Dilan'ın Sevgilisi Kimdir?

Güzel fiziği dikkat çeken başarılı oyuncu Yağmur Yüksel’in bilindiği kadarıyla bir sevgilisi olmadığı tahmin ediliyor. Resmi Instagram hesabı olan @yagmryuksell hesabından ise şu ana kadar konuya dair herhangi bir paylaşımı olmadı. Sosyal medya hesabında ise şimdilik 80’den fazla gönderisi ve 1 milyona yakın takipçisi bulunmakta.

Kan Çiçekleri Dilan Diziden Ayrılıyor mu?

Kan Çiçekleri Dilan için diziden ayrılacağına dair pek çok iddia ortaya atılmıştır. Hatta karakterin doğum yaparken hayatını kaybedeceği gibi söylentiler yayılmıştır. Ancak bu iddialar asılsız çıktığı için Dilan karakteri hala akışında yer almaktadır.

Muhabir: Nihat Toklu