Kanal D'nin yayın akışında, 31 Mart Pazar günü saat 20:00'da Seçim Özel Ortak Yayını programının yer alması, Yargı dizisinin bu haftaki yayınını etkiledi. Bu durum, Yargı hayranlarını bir hafta daha yeni bölüm için beklemeye yönlendirecek.

YARGI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN

89. bölümü, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçim özel yayını nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Yargı dizisinin 89. bölümü, izleyicilerle buluşmak için 7 Nisan Pazar akşamını bekliyor olacak. Yapım ekibi, seçim özel yayını nedeniyle ertelenen bölümüyle izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmayı hedefliyor.

12 Nisan SURVİVOR ERKEK DÜELLOSU, elenen isim kim oldu (Hakan mı Yaman mı Sercan mı Yasin mi elendi) 12 Nisan SURVİVOR ERKEK DÜELLOSU, elenen isim kim oldu (Hakan mı Yaman mı Sercan mı Yasin mi elendi)

Yargi Dizi Kanal D

YARGI YENİ BÖLÜM DE NE OLACAK?

Bu süreçte, dizinin takipçileri, seçim özel yayını yerine başka bir yayın akışıyla karşılaşacaklar. Ancak Yargı'nın sevenleri, dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla beklemeye devam edecekler. Yargı'nın tutkulu izleyicileri, dizinin 89. bölümünde nelerin olacağını merakla beklerken, yapımcılar da seyircilere unutulmaz bir deneyim sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç