Ramazan bayramının ilk gününde AK Parti İl teşkilatı bir araya gelerek bayramlaştı. Bayramşlaşmaya İl Başkanı Ali Çetin, milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Ethem Taş, Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal, Atay Uslu, parti üyeleri ve parti üyeleri katıldı.

Törende konuşan İl Başkanı Ali Çetin, dünya bayramını kutlayarak sözlerine başladı. Çetin, “Yerel seçimlerin ardından bayramlaşmaya geldik. Vatandaşın umudu hala AK Parti'dir. AK Parti de emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Halkımızın sandığa yansıttığı iradeye saygılıyız. Biz her zaman sandıktan çıkan saygı gösterisini savunan bir parti olur. Bu seçimde de aynı davranışımızı, aynı düşüncemizi aynı demokratik duruşumuzu gösterdik.

Ak Parti Antalya Bayramlasma (Small)

AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın bu tutukluğu diğer partilere örnek olsun. Halkımızın Antalya'da bize karşı mücadelesini verdik. Bundan sonra bize, seçilen belediye başkanlarının vaatlerini Antalya halkının adına ne kadar süre, yapmalarını takip etme görevi düşmüştür. Milletin görevi de kalitesiyle taşımaya devam ediyor" dedi.

Antalya turizminde işçi krizine yabancı işçi önerisi… Antalya çalışma izni istedi Antalya turizminde işçi krizine yabancı işçi önerisi… Antalya çalışma izni istedi

Törende konuşan milletvekilleri ve partilerin bağışlanması ise yerel seçimlerde bir gösterim olarak gördüklerini ve daha büyük özveriyle devam edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından il evin önünde milletvekilleri ve yöneticiler partililerle tokalaşarak bayramlaştı.

Kaynak: DHA