Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu'nda gerçekleşen bir etkinlikte, Akdeniz Reklamcılar Derneği Başkanı Fulya Sarman, öğrencilerle buluşarak fikir alışverişi yaptı. Öğrenciler, yaptıkları yemeklerin tanıtımını daha iyi yapabilmek için yetkililerden "fotoğraf çadırı" talep etti. Bunun üzerine dernek başkanı Fulya Sarman harekete geçerek, öğrencilerin o isteğini yerine getirdi. Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk yaptığı konuşmada Salman'a teşekkürlerini sundu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten 102 mahalleye müjde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten 102 mahalleye müjde

"ÖĞRENCİLERİMİZİN TALEBİNİ HEMEN KARŞILADI"

Geçtiğimiz günlerde Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen bir etkinlikte, Akdeniz Reklamcılar Derneği Başkanı Fulya Salman öğrencilerle bir araya gelerek onları dinledi. Fikir alışverişi yapıldığı sırada bölüm öğrencilerinden Sıla Genç, yaptıkları yemekleri daha iyi tanıtabilmek için "fotoğraf çadırı" talep etti. Akdeniz Reklamcılar Derneği Başkanı Fulya Salman, öğrencilerin bu isteğini karşıladı. Bunun üzerine Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk yaptığı teşekkür konuşmasında, "Söyleşi sırasında öğrencilerimizin misafiri olan Fulya Sarman okulumuz ve Akdeniz Reklamcılar Derneği işbirliği içerisinde hangi etkinliği yapabiliriz fikir alışverişinde bulunulmuştu.

İŞBİRLİĞİ KARARI

733E27Df B7E4 4782 A42A E6649596Df3E (Small)

Öğrenciler için Derneğinde desteği alınarak ünlü şefleri okulumuzda misafir etmenin dışında Antalya merkezli etkinliklere katılım konusunda işbirliği yapma kararı almıştık. Program esnasında öğrencilerimizden Sıla Genç, yaptıkları yemekleri daha güzel fotoğraflamak için fotoğraf çadırı talep etmiştir. Ne kadar güzel bir gelişme Fulya Sarman öğrencilerimizin taleplerini hemen karşıladı. Okulumuz mutfağında yapılan uygulamalar daha Güzel fotoğraflar ile anlatılacak. Kendisine okulumuz adına teşekkürler" ifadelerine yer verdi. Gönüllülük Çalışması dersi proje ekibinden Mert Muharremoğlu da Akdeniz Reklamcılar Derneği başkanı Fulya Sarman'a teşekkürlerini sundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ