Antalya’da yaz aylarının kavurucu sıcakları etkisini gösterirken dün akşam saatlerinde yağış meydana geldi. Bir anda başlayan yağış vatandaşların yüzünü güldürdü. Tatil gününde havanın nasıl olacağını merak eden vatandaşlar, meteorolojinin yayınladığı hava durumu tahminlerine bakıyor. Peki 5 Mayıs Pazar günü Antalya’nın ilçelerinde hava nasıl olacak? Antalya’da yağış var mı? İşte merak konusu olan Antalya 5 Mayıs hava durumu…

Antalya Saganak Yagis Olacak (Small)

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

AKSEKİ

Akseki’de 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık 16 derece olacak.

Antalya Saganak Yagis Hava Durumu (Small)

AKSU

Aksu’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

Antalya Saganak Yagis Hava (Small)

ALANYA

Alanya’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

Antalya Saganak Yagis Geliyor (Small)

DEMRE

Demre’de 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık 23 derece olacak.

Antalya Saganak Yagis Etkili Olacak (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

Antalya Saganak Uyari (Small)

ELMALI

Elmalı’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık 18 derece olacak.

Antalya Saganak (Small)

FİNİKE

Finike’de 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

Antalya Gok Gurultulu Saganak (Small)

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 23 derece olacak.

Meteorloji Antalya (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık 18 derece olacak.

Antalya Hava Uyari (Small)

İBRADI

İbradı’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 6 derece, en yüksek sıcaklık 15 derece olacak.

Hava 25 Nisan Antalya

KAŞ

Kaş’ta 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

Antalya Hava Durumu Bugun

KEMER

Kemer’de 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık 23 derece olacak.

Antalya Hava Durum Raporu

KEPEZ

Kepez’de 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık 25 derece olacak.

Antalyada Hava

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

Antalya Hava Durumu Nasil

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 7 derece, en yüksek sıcaklık 17 derece olacak.

hava durumu-3

KUMLUCA

Kumluca’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

Hava Durumu ,

MANAVGAT

Manavgat’ta 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, en yüksek sıcaklık 25 derece olacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin adını kullanarak, bakın ne yaptılar! Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin adını kullanarak, bakın ne yaptılar!

6 Nisan Istanbul Hava Durumu

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık 24 derece olacak.

Hava Durumu 1

SERİK

Serik’te 5 Mayıs Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık 25 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN