Son yıllarda sanki planlanmış bir biçimde ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e inanılmaz bir biçimde sözlü saldırıların ardı arkası kesilmiyor. O kadar ki meczuplar atamızın büstünü bile ulu orta açık bir alanda balyozla saldırmaya korkmadan cüret ediyorlar.

Kim bunlar…

Kimlere güvenerek bunu yapıyorlar…

Neden bu denli artış gösteriyor…

Arkalarında kim var..

Edirne’de 10 Kasım Atatürk’ü anma törenleri sırasında, Emine Şahin adlı bir kişi, “Atatürk ilah değildir” diye bağırmış. Bu olay üzerine sosyal medyada Atatürk düşmanları ile İslam düşmanları arasında Atatürk’e saldırı ile İslam’a saldırı kutuplaşmasına dayalı bir kampanya başlatıldı. Atatürk’ün şahsına ya da heykellerine saldırılar arttı.

Olayla ilgili olarak “’Atatürk ilah değildir’ hashtagi ile kullanılan en büyük hesap, @TNWconference hesabı. Hesabın bulunduğu yer, Florida, USA (Amerika Birleşik Devletleri). Tamı tamına, 469 kez ‘Atatürk ilah değildir’ hashtagini tweetlemiş, 10481 kullanıcı görmüş!”

Daha bitmedi…

Anlaşılıyor ki Türk milletini “Atatürkçüler” ve “İslamcılar” diye ikiye bölüp kutuplaştırmayı planlayan Büyük Şeytan Amerika Birleşik Terör Devletleri, Türk milletini birbirine düşürmek, kırdırmak, Millî Türk devletini yok etmek ve Türk vatanını parçalayıp paylaşmak için son projesini devreye sokmuş.

Amerika adlanan fitne fesat organizatörü, 1970’li yıllarda sağ-sol çatışması tezgâhladı, ama amacına ulaşamadı. 1980’li yıllarda PKK, FETÖ ve iri Barzani’ci tarikatı aynı zamanlarda piyasaya sürdü amacı Türk-Kürt çatışması ile iç savaştı. Tutmadı.

Sonra FETÖ’yü devreye soktu, başaramadı. Şimdilerdeki en yeni tezgâhı, Atatürk düşmanlarını sahaya sürerek Atatürkçü-dinci çatışması başlatıp iç savaşı bu eksen üzerinden çıkarmak istedi. Bu planı da boşa çıktı. Halkın tümü buna karşı çıkarak planlarını boşa çıkardı.

Türk milleti ve Devleti uyanık olmalı, tedbir almalı, bu provokasyonu, bu şeytan oyununu boşa çıkarmalıdır. İslamcılık, dincilik, tarikatçılık adına Atatürk düşmanlığı yapanlara diyelim: Atatürk ilah olmadığını “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır.” sözüyle zaten ifade etmişti.

Atatürk İslam düşmanı değildir. Atatürk, 1919-1922 arasında Kuvayi Milliye’nin başkomutanı olarak Haçlı işgaline karşı verdiği kutlu mücadele ile Anadolu ve Trakya’nın Müslüman Türk yurdu olarak kalmasını sağlayan bir İslam mücahidi idi.

Eğer Atatürk İslam düşmanı olsaydı, her türlü yetki ve güç elinde olduğu, ona engel olacak hiçbir kuvvet olmadığı halde Diyanet İşleri Başkanlığını kurmazdı. Atatürk İslam düşmanı olsaydı Kur’an mealini Mehmet Akif’e, tefsiri de Elmalılı Hamdi Yazır’a vermez, hadisleri Türkçe’ye çevirtmezdi.

Amerika ve işbirlikçilerinin provokasyonuna karşı milletimiz sağduyulu olmalı. Amerika’nın ajan ve yerli işbirlikçilerinin eline argüman vermemelidir. Hükümet ve muhalefet ayrımı yapmadan bu işbirlikçileri yakalanmalı ve adalet önüne çıkarılmalıdır.

Bu acil ve hızlı bir şekilde yapılmazsa daha çok sıkıntılara ülkemiz gebe kalacaktır.

Benden söylemesi…

Haydi hayırlısı…