DENİZ ZEYTUN

Tüm Makaleleri

DENİZ ZEYTUN

Bu proje Antalya’yı rahatlatacak

Seçimden sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi yoğun bir tempo ile çalışmaya başladı. Açıkçası geçtiğimiz dönem bunu yapmamışlardı.

Başıma gelen kaza

Hayalimde hep evim olsun, bahçesinde havuzu olsun, bir iki sıra yiyecek ekmek için yerim olsun, sebzeleri ellerimle toplamaktı.

Festivaller başlayacak

Antalya’mızı tanıtmak için yurt dışında ve yurt içi etkinliklerde yer alıyoruz. Gerek yemek festivalleri, sokak tatları, fotoğraf sergilerinde yer aldık.

İki hüzün bir arada

Bizim zamanımızda sadece sinema aktivitemiz vardı. Ailemiz izin vermese bile İzzet Altınmeşe, Filiz Akın, Cüneyt Arkın, Tarık Akan filmleri geldi mi evden kaçardık.

Müzede bir gün

Ben çocukken hiç müze gezemedim. Sadece okul gezi düzenlemişti.  İstanbul da Dolmabahçe sarayı, Ankara da Anıtkabir gezebilmiştim.

Kelek karpuz

Ah bu karpuz, kavunlar. Hep başım dertte bir türlü seçemem. Tezgahlarlar nar gibi kırmızı karpuz, mis gibi kokan kavunun kokusuna bayılıp satın alırım.

Antalya’ya çok yakışıyor

Bu sene 14. Uluslararası Tiyatro Festivali ile ben 2016 yılında 7.cisinde tanışmıştım. 7.Uluslararası Tiyatro Festivali Bollywood Müzikali ile kapılarını açmıştı.

Yüksek tansiyon

İkinci kalp krizini geçirdikten sonra yüksek tansiyonla tanıştım. Hep düşük tansiyonla gezen ben şimdi  hipertansiyon hastasıyım. Sürekli büyük tansiyonum 17 veya 18’çıkar olmuştu. Korkuttular beni. A...

Dönüşüm olmazsa olmaz

Günlük hayatta kullandığımız plastik şişeler kartonlar direk çöpe giderdi. Günümüzde ise geri dönüşümün sağlanması için ellerinden geleni yapıyorlar.

İsmail Balaban

Benim güreş sporu ve yağlı güreş hiç ilgimi çekmedi. Sevmedim sevemedim. Ben yağlı güreşi İsmail Balabanla tanıdım.