Antalya Büyükşehir Belediyesi (ABB), sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yayınladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi, yayınladığı meteorolojik duyuruda Batı Akdeniz’de fırtına meydana geleceğini belirtti. Özellikle balıkçıları ve denizcileri uyaran ABB, 2 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 13.00 ila 23.59 saatleri arasında etkili olacak olan fırtınaya tedbirli olunması gerektiğini açıkladı. Batı ve Kuzeybatı yönlerinde öğle saatlerinden itibaren 6 ila 8 kuvvetlerinde bir fırtınanın olacağını belirten ABB, vatandaşları tedbirli olmaları için uyardı. Peki Antalya’nın ilçelerinde 2 Mayıs 2024 Perşembe günü hava nasıl olacak? Bugün Antalya’da hava nasıl olacak? İşte Antalya’nın ilçelerinin hava durumu…

Abb Uyari (Small)

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 2 MAYIS 2024 PERŞEMBE GÜNÜ HAVA DURUMU

AKSEKİ

Akseki’de 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

Antalya Hava Uyari (Small)

AKSU

Aksu’da 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Uyari (Small)

ALANYA

Alanya’da 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya Firtina Uyarisi (Small)

DEMRE

Demre’de 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Firtina Geliyor (Small)

ELMALI

Elmalı’da 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Firtina Hakim Olacak (Small)

FİNİKE

Finike’de 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya Firtina Abb Uyari (Small)

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 2 Mayıs Perşembe günü çok bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Antalya Firtina Bekleniyor (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 2 Mayıs Perşembe günü çok bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

Antalya Firtina (Small)

İBRADI

İbradı’da 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor

Antalya Firtina Abb (Small)

KAŞ

Kaş’ta 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Yagmur (Small)

KEMER

Kemer’de 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

25 Nisan Persembe Hava Durumu

KEPEZ

Kepez’de 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya Da Hava Durumu Nasil Olacak 9 Nisan Sali 8971 Kopyası

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Hava Durumu-1

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Da Hava Nasil Olacak

KUMLUCA

Kumluca’da 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya Hava Durumu

MANAVGAT

Manavgat’ta 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Hava Durumu Görsel

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 2 Mayıs Perşembe günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Da Hava Nasil Olacak

SERİK

Serik’te 2 Mayıs Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN