Antalya Büyükşehir Belediyesine üst üste 2 dönem seçilen Muhittin Böcek, başkanlığının 2. Döneminde de imzasını attığı projelerle adından söz ettiriyor. Her fırsatta tarıma desteklerinden bahseden Başkan Böcek, her zaman üreticinin yanında olduklarını dile getiriyor.

Akilli Sensor (Small)

Tarım alanında yaptığı projeler ile ses getiren Başkan Böcek, sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile teknolojiyi tarıma entegre ederek çiftçinin işini kolaylaştıran akıllı sensörleri üreticilere hibe ettiklerini duyurdu.

Antalya'da belediye başkanı isyan etti… Bizim ismimizi kullanıyorlar Antalya'da belediye başkanı isyan etti… Bizim ismimizi kullanıyorlar

BAŞKAN BÖCEK ÇİFTÇİNİN YANINDA

Chp Muhittin Bocek (Small)

Üreticiye olan destekleri ile adından söz ettiren Başkan Böcek, sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı. Üreticilere hibe ettikleri akıllı sensörler ile üreticiler, seralardaki nem ve sıcaklık durumunu seralara gitmeden öğrenebilecek. Başkan Böcek’in sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, “Tarım ve teknolojiyi birleştirerek başlattığımız, ‘Dijital Tarım’ uygulamamızı tüm çiftçilerimize ulaştırıyoruz. Büyükşehir destek veriyor, seramızı evimizden takip edebiliyoruz” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN