Antalya’da haftaya sıcak havayla başlayacak… Meteoroloji uyarı verdi! Antalya’da haftaya sıcak havayla başlayacak… Meteoroloji uyarı verdi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce yaklaşık 6 ay önce açılan İnönü Caddesi’ndeki kanalizasyon inşaatının bir türlü tamamlanmamasına vatandaşlar isyan etti. ‘Toz içinde kaldık’ diye telefonla her yere şikayet eden Döşemealtılar kanalizasyon inşaatının bir an önce tamamlanmasını istiyor.

Antalya Toz Icinde Kaldı (5)

Kanalizasyon inşaatının Başına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in fotoğraflı tabelasının konduğu kanalizasyon inşaatı yaklaşık 6 aydır sürüyor. İnönü Caddesinde açılan 4 metrelik dev çukura borular yerleştirildi fakat çukur hala kapatılmadı. Şu anda bile herhangi bir çalışmanın yapılmadığı kanalizasyon inşaatının tamamlanması için ne?  Bekleniyor?  

Antalya Toz Icinde Kaldı (2)

Üzerinden yaklaşık 6 ay geçmesine rağmen hala tamamlanmayan koskocaman caddenin öylece durduğunu ve gelip geçen araçların sürekli toz savurduğunu belirterek Döşemealtı ilçesi sakinleri, “Yerel seçimlerde oy verdik, ama maalesef caddemiz yaklaşık 6 aydır inşaat halinde. Bunu biz hiç hakketmedik. Yolumuzun bir an önce tamamlanmasını istiyoruz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in mutlaka haberi yoktur, olsa buna izin vermez” şeklinde konuştular.

Kaynak: ANTALYA GÜNDEM GAZETESİ / AYFER ŞİMŞEK