Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Muhittin Böcek, 2. Döneminde sıkı yönetim ilan ederek personellerine yeni kurallar getirmişti. Yeniden Belediye Başkanı seçilmesinin ardından ilk önce uzun yıllardır çalışma arkadaşı olan Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Sarıhan’ı görevden almış hemen ardından ise 3 şube müdürünün de yerlerini değiştirmişti.

Antalya’ya milli maç müjdesi... Belediye vatandaşları davet etti Antalya’ya milli maç müjdesi... Belediye vatandaşları davet etti

Muhittin Bocek Yonetim (Small)

Sıkı yönetimine hız kesmeden devam eden Başkan Böcek, yayınladığı genelge ile personellerine ciddi uyarılarda bulunmuştu. Başkan Böcek yayınladığı genelgede personellerin işe giriş çıkış saatlerine dikkat edilmesini, kılık kıyafetlerine dikkat etmelerini, belediye binasının önünde ve çevresinde sigara içilmemesini ve keyfe keder zaman geçirilmemesini istedi.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Abb (Small)

SIKI YÖNETİM NEFES ALDIRMIYOR

Birçok konuda değişikliğe giden Başkan Böcek, personellerin servis saatlerinde de değişikliğe gitti. Servis saatlerini erkene alan Başkan Böcek, personellerini sıkı yönetime tabii tutmuştu.

Whatsapp Image 2024 05 09 At 11.38.17 (Small)

Başkan Böcek’in belediye binasının önünde ve çevresinde sigara içilmesini yasaklamasının ardından binanın çevresinde sigara molasına çıkan çalışanların yerini sessizlik aldı. Belediye binasının önü sessizliğe bürünürken Başkan Böcek’in bir sonraki adımı ise merak konusu oldu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN