Antalya Büyükşehir Belediyesi yaz aylarında öğrencilere ücretsiz kurs verecek. Yaz aylarını verimli geçirmek isteyen öğrenciler, belediyelerin vereceği kursları araştırmaya başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Bilgi Eğitim Merkezi birçok alanda ders verecek. Her yaz öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği kursların başlamasına az bir süre kalmasıyla birlikte açılacak olan derslerde merak konusu oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi, yaz kursları için öğretmen alımlarını duyurdu. Yapılan duyuruya göre ATABEM 2024 yılı 3-4-5-6-7-8’inci sınıflara yönelik yaz kursları açmayı hedefliyor.

Atabem Yaz (Small)

2 AY EĞİTİM VERİLECEK

Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleştirilecek olan kurslar için ek öğretmen başvuruları başladı. Birçok derste eğitim vermeyi hedefleyen kurslar yaz döneminde olacak ve 2 ay süresince öğrencilere eğitim verecek. 3-4-5-6-7-8’inci sınıflara yönelik olan kurslarda açılacak olan dersler açıklandı.

Atabem Abb (Small)

ATABEM 2024 YAZ KURSLARINDA HANGİ DERSLER VERİLECEK?

Yaz aylarında farklı derslerden eğitim görerek yaz tatilini değerlendirmek isteyen öğrenciler, belediyelerin yaz kurslarını sık sık inceliyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek olan yaz kurslarında hangi derslerin açılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre ATABEM 2024 yılında; İngilizce, bilgisayar robotik kodlama, zeka oyunları, satranç, resim, hızlı okuma, yaratıcı drama, akademik branşlarda eğitimler verecek.

Atabem Yaz Kursu Kayitlari Ne Zaman (Small)

Mersin’de bilim kampı… Yeni fikirler burada konuşuldu Mersin’de bilim kampı… Yeni fikirler burada konuşuldu

YAZ KURSLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere sunduğu yaz kurslarının ne zaman başlayacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak kurslar Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleştirilecek.

Atabem Yaz Kursu (Small)

YAZ KURSLARINA ÖĞRENCİ BAŞVURULARI NE ZAMAN?

ATABEM yaz kursları için öğretmen başvuruları başladı. Öğrenci başvurularının ne zaman olacağına dair bir bilgi bulunmuyor ancak başvuruların önümüzdeki günlerde başlayacağı tahmin ediliyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN