Büyükşehir Belediyesi ve Fomged Youth Club işbirliğiyle düzenlenen Uluslararası Antalya Dans Festivali, Konyaaltı Olbia Kent Meydanı'nda coşkuyla gerçekleştirildi.

Büyükşehir Dans Festivali Düzenledi (19) (Small)

FARKLI KÜLTÜRLERDEN DANS PERFORMANSI

Festivale, Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Halk Dansları Topluluğu, Kazakistan'dan Murager, Letonya'dan Uguntina, Kırgızistan'dan Ulybka, Ukrayna'dan Svitanok ve Gürcistan'dan Lile isimli halk dansları grupları katıldı.

Büyükşehir Dans Festivali Düzenledi (16) (Small)

YOĞUN KATILIM SAĞLANDI

Çok sayıda vatandaşın izlediği gösterdiği etkinlikte, dans grupları rengarenk kıyafetleriyle geleneksel halk danslarını sergiledi. Konuk gruplar, müzikleri, kültürel zenginlikleri ve sahne performanslarıyla izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışma yapıyor… O mahallenin kaderi değişecek Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışma yapıyor… O mahallenin kaderi değişecek

Büyükşehir Dans Festivali Düzenledi (13) (Small)

İzleyiciler, sıcak yaz akşamında muhteşem bir gösteri sergileyen dansçıları alkış yağmuruna tuttu. Festivalin sonunda tüm katılımcılar, ellerinde Türk bayraklarıyla sahneye çıkarak hep birlikte İzmir Marşı'nı seslendirdi.

Büyükşehir Dans Festivali Düzenledi (11) (Small)

Kaynak: ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / BÜLTEN