Antalya Gündem’de veda yemeği Antalya Gündem’de veda yemeği

Antalya’nın ilçelerinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlanacak. Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde de bayram nedeniyle dolu dolu bir program hazırlandı.  19 Mayıs Pazar günü saat 19.30’da Gazi Mahallesi’nde başlayacak Fener alayı yürüyüşü, Atatürk Parkı’nda sona erecek.

Atatürk Parkı’nda Fener Alayı sonrası buluşacak olan vatandaşlar için ünlü sanatçı Ceylan Ertem sahne alacak. Gazipaşa halkı konserle doya doya bayram kutlaması yapacak. Kutlamalar konser sonrası son bulacak.

Gazipasa Ceylan Ertem Konseri (Small)
“GAZİPAŞA’MIZA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE KUTLAYACAĞIZ”

Kutlamalarla ilgili açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 105. Yıldönümünde, Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, minnet ve saygıyla anıyorum. Tüm hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Bayramımızı Fener alayı yürüyüşü ve Ceylan Ertem Konseri eşliğinde Gazipaşa’mıza yakışır bir şekilde kutlayacağız. 19 Mayıs akşamı düzenleyeceğimiz Fener alayı yürüyüşü ve Ceylan Ertem konserine tüm halkımızı bekliyorum" dedi. Yılmaz Gazipaşalıları konsere davet etti.

Muhabir: NİHAT TOKLU