Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde bulunan duş alanlarının ve soyunma kabinlerinin kirli olmasından dolayı isyan eden vatandaşlar, bu alanları kullanamadıklarını dile getirerek seslerini duyurmaya çalışıyor. Neredeyse her gün yetkililere seslenen vatandaşlar, denize girdikten sonra üstlerini değiştiremediklerini ve duş alamadıklarını ifade ediyor. Denize girdikten sonra zor durumda kalan vatandaşlar, bu alanların daha sık denetlenmesini isteyerek yetkililere sesleniyor.

CW Enerji Ligi’nin yeni puan durumu belli oldu… Antalya Muratpaşa’nın aslanı geri dönüyor… 4. etap sonrası işte ligin yeni puan durumu… CW Enerji Ligi’nin yeni puan durumu belli oldu… Antalya Muratpaşa’nın aslanı geri dönüyor… 4. etap sonrası işte ligin yeni puan durumu…

Konyaalti Sahili Soyunma Kabini (Small)

İŞGALLERE TEPKİ GÖSTERDİLER

Antalya’nın en meşhur sahillerinden bir tanesi olan Konyaaltı Sahili’nde bulunan soyunma kabinlerinin ve duş alanlarının hali içler acısı. Denizden çıktıktan sonra bu alanları kullanamayan vatandaşlar, ‘Yeter’ dedi. İşgal haberleri ile sık sık gündeme gelen Konyaaltı Sahili gerek işletmeler gerek vatandaşlar tarafından sık sık işgal haberleri ile gündemi meşgul ediyor. İşletmelerin sahilin büyük bir alanını işgal etmesi nedeniyle denize ulaşmakta zorluklar yaşayan vatandaşlar, yetkililerden yardım bekliyor.  

Konyaalti Sahili Dus Sorunu (Small)

DENETLEME İSTEDİLER

Konyaaltı Sahili’nin denetlenmesini isteyen vatandaşlar, “Denize girdikten sonra duş alıp üstümüzü değiştiremiyoruz. Soyunma kabinlerinin ve duş alanlarının hali gerçekten içler acısı. Kullanılamayacak kadar kirliler. Denizden çıktıktan sonra duş almadan eve gitmek zorunda kalıyoruz. Her sene aynı sorunu yaşıyoruz. Yetkililer bu alanları sık sık denetlediklerini söylüyorlar fakat hiçbir şekilde bir denetleme yok. Soyunma kabinleri leş gibi kokuyor. Kokudan dolayı giremiyoruz bile içeriye. Duş alanları pislik içinde. Buralarda duş almakta zorluk yaşıyoruz. Sıcak havalardan dolayı yoğun bir koku oluşuyor. Çocuklarımızı bu alanlarda duş aldırmak istemiyoruz. Evlerimize kadar tuzlu bir şekilde gitmek zorunda kalıyoruz. Bu alanların acilen denetlenmesi gerekiyor. Kabinler ve duşlar daha sık temizlenilmeli. Ücretsiz olduğu için mi başıboş bırakılıyor bu alanlar? Buradan yetkililere sesleniyoruz bu alanları lütfen denetleyerek, daha sık temizlenilmesini sağlayın. Temiz alanlar bizim de hakkımız. Daha iyi bir hizmeti vatandaşlar olarak hak ediyoruz” şeklinde konuştular.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN