Antalya turizmi dünyanın bu ülkelerini geride bıraktı! Antalya turizmi dünyanın bu ülkelerini geride bıraktı!

Antalya’da dün itibari ile etkisini göstermeye başlayan yağışlar bugün de devam edecek. Yarında etkisini göstermeye devam edecek olan yağışların hangi ilçelerde olacağı ise merak konusu oldu. Şiddetli yağışlarla baş etmeye çalışan vatandaşlar, meteorolojiden gelen hava durumu raporunu araştırmaya başladı. Peki 13 Mayıs Pazartesi günü Antalya’nın hangi ilçelerinde yağış etkisini gösterecek? Antalya’da yarın yağış var mı? İşte merak edilen Antalya hava durumu…

98185 (Small)

ANTALYA’DA 13 MAYIS PAZARTESİ HAVA DURUMU

AKSEKİ

Akseki’de 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık ise 21 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 13 Mayıs Pazartesi günü çok bulutlu bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak sağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

0A5Xql X (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 8 derece, en yüksek sıcaklık ise 22 derece olacak.

3 Buyuk Kentte Hava Nasil Olacak Mgm Hava Tahmin Uzmani O Bolge Icin Yagis Uyarisinda Bulundu Gbcw (Small)

İBRADI

İbradı’da 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 9 derece, en yüksek sıcaklık ise 19 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 13 Mayıs Pazartesi günü bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Son Dakika Meteoroloji 12 Mayis Hava Durumu Raporunu Yayimladi (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 13 Mayıs Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 6 derece, en yüksek sıcaklık ise 20 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 13 Mayıs Pazartesi günü çok bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

SERİK

Serik’te 13 Mayıs Pazartesi günü parçalı bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN