Dünya genelinde her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü için  Konyaaltı Belediyesi de farklı bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.  Konyaaltı Belediyesi’nin HayatPark’ta “Saksı sizden, çiçek bizden” mottosuyla gerçekleştireceği “Bir Tutam Yeşillik, Bir Dolu Sevgi Anneler Günü Teraryum Atölyesi”nde annesine en güzel çiçeği hazırlamak isteyenler bir araya gelecek.

Dsc 2937 (Small)

HayatPark’ta 11 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe katılmak isteyenler saksı ve teraryum fanuslarını yanında getirecek, çiçek ve bitkiler ise belediye tarafından karşılanacak. Atölyeye katılmak isteyenlerin (0 242) 245 55 00 numaradan Halk Masa’ya ulaşmaları gerekmektedir.

Dsc 2870 (Small)

Son dakika... Antalyalılara zam şoku… Antalya Büyükşehir Belediyesi su zammını onayladı Son dakika... Antalyalılara zam şoku… Antalya Büyükşehir Belediyesi su zammını onayladı

HAYATPARK’TA BULUŞALIM

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, “Anneler Günü öncesinde HayatPark’ta yapacak olduğumuz etkinlikte annelerimize hediyelerini birlikte hazırlayacağız.

Dsc 2945 (Small)

Atölyemizde saksı ve teraryum fanusları katılımcılarımız tarafından getirilecek, çiçek ve bitkileri ise belediyemiz katılımcılarımıza sağlayacak. Tüm halkımızı HayatPark’ta yapacağımız atölyemize bekliyoruz” dedi. 

Kaynak: İHA