Antalya’da bunaltıcı havaların geri geleceğini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kent geneli ve ilçelere ait olan hava durumu raporunu yayınladı. 5 Temmuz Cuma günü etkili olan sağanak yağışın ardından sıcak hava dalgasının geri geleceğini duyan vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporunu sık sık kontrol ediyor. Peki Antalya’da 7 Temmuz Pazar günü hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yarın hava kaç derece olacak?

ANTALYA 7 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 7 Temmuz Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya’da mezarlık alarmı… Ölü yakınları mezarlığa koştu Antalya’da mezarlık alarmı… Ölü yakınları mezarlığa koştu

AKSU

Aksu’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 14 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 7 Temmuz Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 7 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

KEMER

Kemer’de 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 7 Temmuz Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 13 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya 7 Temmuz (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

SERİK

Serik’te 7 Temmuz Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 31 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN