Antalya’nın Alanya İlçesi’nde yaya geçinden karşıya geçmek isteyen sokak köpeği korkarak cesaret edemeyince 2 vatandaş duruma el attı. Sokak köpeğinin yanında uzun süre bekleyerek, eşlik eden 2 vatandaşın uzun uğraşları sonucunca sokak köpeği karşıya geçebildi. Köpeği yalnız bırakmayıp, dakikalarca başında bekleyen 2 vatandaş, sürücülerin de durumu fark edip durmalarının ardından köpekle birlikte yolun karşısına geçebildi. O anlar çevredeki bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Aw215783 01 (Small)

KÖPEK İÇİN UZUN SÜRE BEKLEDİLER

Kentin işlek caddelerinden olan Oba Sahil Yolu'nda içleri ısıtan bir olay yaşandı. Yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan bir köpek, yoldan araçların geçmesi sebebiyle korkarak, yürümeye cesaret edemedi. O sırada yaya geçidini kullanan iki vatandaş, köpeğin yolun karşısına geçmesi için yardım etmeye çalıştı. İlk denemesinde karşıya geçmekte başarılı olamayan köpeği dakikalarca bekleyen biri kadın 2 kişiyi takip eden köpek, yolun karşısına geçmeyi başardı.

Antalya'nın En Ucuz İlçeleri Nelerdir? Market ve Konut Fiyatlarına Göre… Antalya'nın En Ucuz İlçeleri Nelerdir? Market ve Konut Fiyatlarına Göre…

Aw215783 03 (Small)

TAKDİR TOPLADI

Yaşananlar çevredeki bir apartmanda yaşayan vatandaşın cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi. Görüntülerde, yolun işlek olmasından dolayı karşıya geçemeyen çekingen köpeğin vatandaşların yanında beklediği anlar yer aldı. Daha sonra karşıya geçmeye çalışan köpeğin bir sonraki denemesinde iki vatandaş ile birlikte karşıdan karşıya geçtiği görüldü. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler birçok kullanıcı tarafından takdir topladı.

Kaynak: İHA