Antalya’nın yaz aylarında en çok göç alan ilçesi burası oldu… Giden dönmek istemiyor Antalya’nın yaz aylarında en çok göç alan ilçesi burası oldu… Giden dönmek istemiyor

Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında fener alayı yapılacak. Bu yollar ise trafiğe kapalı olacak. Antalya Emniyet Müdürlüğü kapalı olan yolları açıkladı.

BU YOLLAR 19 MAYIS’TA KAPALI OLACAK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Pazar günü saat 20.00'de Beachpark Varyant'tan başlayacak olan Fener Alayı ve devamında Cumhuriyet Meydanı'ndaki konser etkinliğiyle ilgili olarak, saat 15.00 itibari ile Falez Kavşağı'ndan Cumhuriyet Meydanı'na kadar olan güzergah araç trafiğine kapatılacak.

Antalya Yol Kapali (Small)

 Bu güzergahta yer alan Konyaaltı Caddesi- Cumhuriyet Caddesi ve bu caddelere bağlanan yollar, Güllük Caddesi'nin 100.Yıl Kavşağı'ndan Selekler Kavşağı istikametine, Hasan Subaşı Caddesi, Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi kesişiminden Katlı Otopark Kavşağı istikametine doğru trafik kapalı olacak.

Fener Alayı yürüyüşünden sonra Konyaaltı Caddesi'nin Falez Kavşağı ile Selekler Kavşağı arası trafiğe açılacak ve Güllük Caddesi'ne trafik kontrollü olarak verilecek.

Kaynak: DHA