Antalya’da etkili olan sıcak hava dalgasının ne zaman biteceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu merakla bekliyor. Antalyalı vatandaşlar serin havaların ne zaman biteceğini merak ediyor. Bunaltıcı havaların hakim olduğu Antalya’da nemin de etkisiyle vatandaşlar, zorlu hava şartları ile mücadele ediyor. Peki Antalya’da 9 Temmuz Salı günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın yağış var mı?

ANTALYA 9 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 9 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 9 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 31 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 9 Temmuz Salı günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya’nın tarihi kervansarayı korunamıyor… Bir tarihi eser daha ölüyor! Antalya’nın tarihi kervansarayı korunamıyor… Bir tarihi eser daha ölüyor!

FİNİKE

Finike’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Antalya 9 Temmuz Hava (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 9 Temmuz Salı günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 9 Temmuz Salı günü rüzgarlı bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 31 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

Antalya 9 Temmuz (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’da 9 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 9 Temmuz Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

SERİK

Serik’te 9 Temmuz Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN