Antalya’da yaz mevsimlerinin gelmesiyle birlikte vatandaşlar, sokaklara akın etti. Güzel havanın tadını sevdikleriyle çıkarmak isteyen vatandaşlar, Antalya’nın en meşhur caddelerinden bir tanesi olan Kapalı Yol’da sevdikleriyle hem gezdi hem de alışveriş yaptılar. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kendilerini sokağa atan vatandaşlar, Antalya’nın sokaklarını doldurdu.

Whatsapp Image 2024 05 19 At 14.26.04 (Small)

BÜTÜN HAFTANIN YORGUNLUĞUNU ATTILAR

Antalya’nın en ünlü caddelerinden bir tanesi olan Kapalı Yol, vatandaşların akınına uğradı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sokaklara akın eden vatandaşlar, sokakları doldurdu. Güzel havanın tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar, aileleri ve sevdikleriyle birlikte hem gezdi hem de alışveriş yaptı. Kapalı Yol’da gezen vatandaşlar, “Uzun zamandır dışarı çıkmıyorduk. Güzel havayı bulunca kendimizi sokaklara attık valla.

Antalya’nın dünyaca ünlü sahiline akın akın geldiler Antalya’nın dünyaca ünlü sahiline akın akın geldiler

Whatsapp Image 2024 05 19 At 14.26.16 (Small)

Yaz aylarının kavurucu sıcakları gelmeden güzel bir gün geçirmek istedik. Yazın sıcaklıklardan dolayı gezemiyoruz. Kışın da soğuktan dolayı gezemiyoruz. Bu havalar tam gezme havası. Sabah kahvaltımızı yapar yapmaz dışarı çıktık. Çocuklarımız parklarda oynadı, görmedikleri yerleri gördüler. Onlar içinde iyi oldu. Hem gezdik hem de yaz için alışveriş yaptık. Bize de çok iyi geldi. Bütün bir haftanın yorgunluğunu gezerek attık” şeklinde konuştu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN