Türkiye Yol-iş Sendikası Antalya 1 nolu Şube Başkanı, Türk-İş Antalya İl Temsilcisi Cemil Ünal ve Yönetim Kurulu, örgütlü oldukları Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü yol ağlarında 2024 yılı içeresinde yapılması planlanan asfalt sathi kaplama işlerinin başlatılması çerçevesinde 26 Haziran 2024 Çarşamba günü sezon açılışı programı düzenledi. Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Asfalt Sathi Kaplama Şantiye Şefliği tarafından tertip edilen 2024 yılı Asfalt sathi kaplama sezon açılışı programına Karayolları 13.Bölge Müdürü Hasan Sarıoğlan, Bölge Müdür Yardımcıları, birim Baş mühendisleri, Şube Müdürleri, birim idare amirleri ile kışın dondurucu soğuğu yazın kavurucu sıcağı aldırış etmeden, yangın, sel, deprem, heyelan vb.her türlü doğal afet ve felaketlerde canpare çalışmalarıyla turuncu kaplanlar sıfatını edinmiş Yol-iş Sendikası üyesi karayolları çalışanları açılış programında bulunmuşlardır.

Cemil Ünal Yol (2) (Small)

Antalya’daki festivalde dikkat çeken ayrıntı… Görenler duygulandı Antalya’daki festivalde dikkat çeken ayrıntı… Görenler duygulandı

Sezon açılış programı gereğince kazaya belaya ve her türlü musibetlere karşı kurban kesilerek dualar edilmiş gerekli her türlü hazırlık ve planlamalar yapılmıştır.

Asfalt Sathi Kaplama sezon açılışı programında Karayolları 13. Bölge Müdürü Hasan Sarıoğlan ve Yol-iş  Şube Başkanı konuşma yaparak tasarruf tedbirleri çerçevesinde yapılacak olan sathi kaplama çalışmalarında sıkıntılar ile karşılaşacağını ama büyük bir Millet ve buna bağlı olarak büyük bir kurum olduğumuzu, bunlarında üstesinden geleceğimizi, arkadaşların dikkatli çalışarak kendilerine yakışanın en iyisini yapacaklarından kimsenin şüphesi olmadığını belirtmişlerdir.

Cemil Ünal Yol (1) (Small)

Şube Başkanı Cemil Ünal ayrıca emanet olarak çalışmanın her daim hem ülkemizin, Milletimizin ve kurumumuzun menfaatine olduğunu, karşılıklı fedakarlıklar ile bütün bunların üstesinden geleceğimizi de belirtmişlerdir. Bu çalışmalar esnasında çalışma yapılan alanlarda halkımızın daha dikkatli olmalarını, Trafik işaret ve levhalarını harfiyen hassasiyet göstermelerini, çalışanlarımıza yardımcı olunması hususunda da temennilerde bulunulmuştur.

Konuşmaların ardından takdim edilen ikramların katılımcılar ile paylaşılmasının ardından tüm görevliler görev yerlerine intikal etmişlerdir.

Kaynak: HABER MERKEZİ