Alanya belediyesi tarafından 4’üncüsü düzenlenen Engelsiz Kent Alanya Festivali bu yıl da düzenlenecek. Alanya Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan festival, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Alanya Belediyesi tarafından 10 Mayıs Cuma günü engelliler haftasında düzenlenecek. 

Antalya’nın daha önce görülmemiş en eski fotoğrafları.. Siyah beyaz fotoğraflarla Antalya mazisi Antalya’nın daha önce görülmemiş en eski fotoğrafları.. Siyah beyaz fotoğraflarla Antalya mazisi

Whatsapp Image 2023 05 10 At 165906 3 (Small)

FESTİVAL HERKESİN KATILIMINA AÇIK

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenecek olan festival, sadece engelli bireyler için değil, tüm vatandaşların katılımına açık olacak. Katılımın ücretsiz olduğu festivalde yoğun bir eğlence programı da bulunuyor. Alanya Belediyesi, festivale ulaşım için şehir merkezine yakın konumda olan Alanya Kültür Merkezi'ne otobüs, dolmuş veya taksi ile ulaşılabilir olduğunu belirtiyor.

Stock Photo Architectural Barriers (Small)

ENGELSİZ KENT ALANYA FESTİVALİ NE ZAMAN?

Alanya Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen festival bu yıl, 10 Mayıs 2024 tarihinde saat 08.00’da başlayacak. Gece 23.00 saatine kadar devam edecek olan festivale bütün vatandaşlar katılım sağlayabilecek.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDÜLREZZAK KILIÇ