Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığının 2. Döneminde projelerine hız kesmeden devam ediyor. Ardı arkasına yeni projelerle gelen Başkan Böcek, Kepez Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesini 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak, vatandaşlara anahtar teslimi gerçekleştirdi. 'Büyükşehir çalışıyor Antalya kazanıyor' mottosu ile çalışmalarına hız kazandıran Antalya Büyükşehir Belediyesi halkın huzuru ve mutluluğu için çalışmalarını sürdürüyor.

Antalya Gündem’de veda yemeği Antalya Gündem’de veda yemeği

Gunes Mahallesi Kentsel Donusum (Small)

ANAHTAR TESLİMİ YAPILDI

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile Kepez Güneş Mahallesi kentsel Dönüşüm Projesinin sonuna gelindiğini açıkladı. Kentsel dönüşüm projesi 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 545 daire hak sahiplerine teslim edildi.

Muhittin Bocek Kentsel Donusum (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, “Güneş Mahallesi kentsel dönüşüm alanını kısa sürede tamamladık. 545 dairenin anahtarlarını teslim ettik. Kimseyi mağdur etmeden halkımızın huzuru için çalıştık. Büyükşehir çalışıyor verilen sözler yerine getiriliyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN