Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına 2 dönem üst üste seçilen Muhittin Böcek, birçok alanda projeleri ile adından söz ettiriyor. Tarımdan ulaşıma kadar bütün konularda projelere imzasını atan Başkan Böcek, Konyaaltı Karaman ve Kuruçay Köprülerini yenileyerek, ulaşımın aksamamasını sağlıyor. Ulaşım krizine çözüm önerileri ile gelen Başkan Böcek, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile ulaşımı daha güvenli ve konforlu bir hale getirmeyi sağladıklarını açıkladı.

Karaman Koprusunde Asfalt Calismasi (Small)

Aman dikkat! Antalya’ya sıcak hava dalgası geliyor… 21 Haziran Antalya hava durumu Aman dikkat! Antalya’ya sıcak hava dalgası geliyor… 21 Haziran Antalya hava durumu

ULAŞIM DAHA GÜVENLİ VE KONFORLU HALE GETİRİLİYOR

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, projelerine hız kesmeden 2. Döneminde de devam ediyor. Ulaşım sorunu için kolları sıvan Başkan Böcek, ulaşımı daha güvenli ve konforlu bir hale getirebilmek için Konyaaltı Karaman ve Kuruçay Köprülerini yenilediklerini duyurdu.

Konyaalti Karaman Ve Kurucay Kopruleri (Small)

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Her geçen gün nüfus ve kişi başına düşen araç sayısının arttığı şehrimizde ulaşımın aksamaması için yenilediğimiz Konyaaltı Karaman ve Kuruçay Köprüleri artık daha güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanı sağlıyor.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN