Turizm sezonun başlamasına az bir süre kala Antalya’nın en sevilen ve turistlerin büyük ilgi gösterdiği Kemer’de yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Kemer Belediyesi’nin 5 yılda yaptığı alt ve üst çalışmaları Kemer yollarını rahatlattı. Kemer’de 5 yılda yapılan yol çalışmalarıyla Kemer’de ulaşım sorunu kolaylaştırıldı.

HALKIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

10492855861679741527 (Small)

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptıkları çalışmalar ile ilgili, “Seçimleri geride bıraktık ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Halkımızın refahı ve mutluluğu için ilk günkü azim ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. İlçemiz genelinde bozulan ve tahrip olan yol ve kaldırım çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Halkımızın bize olan güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık ve çıkamayacağız” sözlerine yer verdi. 

Kemer Yol (Small)

Hem susuz yetişiyor hem eko turizme büyük katkı sağlıyor Hem susuz yetişiyor hem eko turizme büyük katkı sağlıyor

KEMER BELEDİYESİ 5 YIL İÇİNDE NELER YAPTI?

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer’in hemen hemen her mahallesinde alt ve üst çalışması yaptı. Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kemer’in mahallelerinde bozulan ve tahrip olan yol ve kaldırım çalışmalarına hızla devam eden belediye ekipleri, 5 yıl içinde birçok çalışmaya imza attı.

Kemer Yol Çalışmaları Başladı (Small)

Kemer Belediyesi, 5 yılda 352 bin 963 metrekare parke yol çalışması yaparken, 62 bin 509 metrekare asfalt yol yapıldı. Kemer Belediyesi, 98 bin 941 metrekare kaldırım, 62 bin 509 metrekare yeraltı suları, 81 metrekare 864 bin satı asfalt yaptı.

Muhabir: YAPRAK ÖZER