Antalya Kepez Belediyesi, üstyapı çalışmalarıyla mahallelere modern bir şehir kimliği kazandırmaya devam ediyor. Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün yatırım planlaması çerçevesinde mahallelerin fen işleriyle ilgili hizmet talepleri hızlı bir şekilde karşılanıyor.  Mevcut yolların bakım onarımını sürdüren Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yapım ve asfalt çalışması tamamlanan yolların kaldırımın düzenlemesini de program dâhilinde gerçekleştiriyor.

Antalya’da yaralı halde bulundu… Ekipler tarafından yakalandı Antalya’da yaralı halde bulundu… Ekipler tarafından yakalandı

İLÇE SAKİNLERİNE RAHAT VE GÜVENLİ YAYA YOLU

Ayanoglu Ve Demirele Kaldirim Hizmeti 5 (Small)

Bu yılın yatırım planlaması kapsamında Ayanoğlu ile Demirel mahallelerinin asfalt ve altyapı çalışmaları tamamlanan sokak ve caddelerinde kaldırım düzenlemesi yapılıyor. Ayanoğlu Mahallesi 1811,1804, 1802 sokaklarda, Demirel Mahallesi Hz Ebukekir Caddesi’nde ve 2008 Sokak’ta rahat ve güvenli yaya yolları oluşturuluyor.

Ayanoglu Ve Demirele Kaldirim Hizmeti 8 (Small)

Yaya yolları, 8 bin metre (m) bordür ve 12 bin metrekare (m2) kilit taşı çalışmasıyla konforlu hale getiriliyor. Kaldırım düzenlemesiyle hem bölgenin planlı şekilde gelişmesinin hem de yağmur suyunun düzenli olarak tahliye edilmesinin de önü açılıyor.

Ayanoglu Ve Demirele Kaldirim Hizmeti 2 (Small)

“HİZMETLER ARTARAK SÜRECEK”

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, iki mahallede devam eden kaldırım çalışmasının önümüzdeki günlerde tamamlanacağını ifade ettiler. Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin de, şehir sakinlerine kaliteli kamusal yaşam alanları oluşturmak ve ilçeye estetik bir şehir kimliği kazandırmak için altyapı ve üstyapı çalışmalarının artarak devam edeceğini açıkladı.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN