Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü, Manavgat Belediyesi Sarılar Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından Hasbahçe Köy Kahvaltısı tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğiyle kutlandı. Etkinliğe, Kreş Müdürü İhsan Can, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katılım sağladı.

Mersin-Antalya yolundaki kazaya acılı anne isyan etti Mersin-Antalya yolundaki kazaya acılı anne isyan etti

Manavgat Belediyesi'nin büyük sosyal yatırımlarından birisi olan Sarılar Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde öğrenimlerini sürdüren miniklerin hazırladığı Anneler Günü buluşması renkli görüntülere sahne oldu. Minik öğrenciler kendileri için hazırlanan birbirinden güzel oyunlarla gönüllerince eğlendiler. Kreş Müdürü İhsan Can çocuklarla oyun oynamayı ihmal etmedi. Kreş Müdürü İhsan Can, etkinliğin ardından velilere Anneler Günü’ne özel hediyeler verdi.

Dsc 7956 (Small)

“BİR ANNE TÜM DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİR”

Kreş Müdürü İhsan Can, anneler gününün bir vesile olduğunu söyleyerek, “Varlıklarıyla yaşamımıza anlam katan, hakları hiçbir şekilde ödenemeyecek annelerimizle, bugünü vesile kılarak bir buluşma gerçekleştirdik. Kreş Müdürlüğü olarak bizlere çocuklarını emanet eden kıymetli velilerimizle her zaman biriz birlikteyiz. Ailelerimizle birlikte güzel bir gün geçirdik. Unutulmamalıdır ki, bir anne tüm dünyayı değiştirebilir” sözlerine yer verdi.

Kaynak: BÜLTEN