Antalya’da haftalardır etkili olan sıcak hava dalgası nedeniyle vatandaşlar bunaltıcı havalarla mücadele etmeye çalışıyor. Sıcak havalardan yakınan vatandaşlara ise müjdeli haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden geldi. Yayınlanan hava durumu raporuna göre Antalya’da sıcak havalara ara verilecek. Peki Antalya’da 4 Temmuz Perşembe günü hava nasıl olacak? Antalya’nın hangi ilçelerinde yarın yağış olacak?

ANTALYA 4 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 4 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

Antalya’da sıcaklık rekor kırdı… Dünyaca ünlü plajlar boş kaldı Antalya’da sıcaklık rekor kırdı… Dünyaca ünlü plajlar boş kaldı

ALANYA

Alanya’da 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 4 Temmuz Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalya 4 Temmuz Hava (Small)

KEMER

Kemer’de 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

Antalya 4 Temmuz (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 4 Temmuz Perşembe günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

SERİK

Serik’te 4 Temmuz Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN