Antalya’da sıcaklıkların giderek artması üzerine vatandaşlar sıcaklıkların ne zaman düşeceğini yakından takip ediyor. Antalya’da yaşanan nemli havalar nedeniyle bunaltıcı havalar etkili oluyor. Sıcak havaların ne zaman sona ereceğini merak eden vatandaşlar Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı raporu sık sık araştırıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da sıcaklıklar etkisini sürdürmeye devam edecek. Peki Antalya’da 27 Haziran Perşembe günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın yağış var mı?

27 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 27 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya’nın yazlık ilçesinde yollar işgal edildi Antalya’nın yazlık ilçesinde yollar işgal edildi

AKSU

Aksu’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 27 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 27 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

ELMALI

Elmalı’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 27 Haziran Perşembe günü güneşli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 27 Haziran (Small)

İBRADI

İbradı’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 27 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 27 Haziran Hava (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 27 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 27 Haziran Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 27 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN